پرچمداری جدید از سونی در راه است؛ گوشی سونی یوشینو در نمایشگاه MWC 2017

پرچمداری جدید از سونی در راه است؛ گوشی سونی یوشینو در نمایشگاه MWC 2017

26 ژانویه, 2017 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

پرچمداری جدید از سونی در راه است؛ گوشی سونی یوشینو در نمایشگاه MWC 2017
گفته می شود که گوشی سونی یوشینو در نمایشگاه MWC 2017 معرفی خواهد شد. در حالی که سونی تلاش های خود را در برخی از بازارهای جهانی چون ایالات متحده در حال کاهش دادن است؛ اما این شرکت هنوز هم به دنبال آن است تا طرفداران خود را راضی نگه داشته تا بتواند سهمی از این بازار پر منفعت را برای خود نگه دارد.

با توجه به آخرین شایعات منتشر شده، سونی ظاهرا در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند جدید ۴K است که به قدرتمندترین محصول کوالکام، اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز خواهد بود. این دستگاه به احتمال زیاد در نمایشگاه MWC 2017 رخ نشان می دهد.

ما می دانیم که سونی حضور خود را در رویدادی در کنفرانس جهانی موبایل امسال تایید کرده و بر اساس شنیده ها، حداقل از دو گوشی هوشمند جدید خود نیز رونمایی خواهد کرد. البته آخرین شایعات، از وجود ۴ گوشی جدید سونی حکایت دارند که یکی از آنها می تواند گوشی سونی یوشینو (Yoshino) باشد، گوشی هوشمندی که دارای یک نمایشگر ۵.۵ اینچی ۴K بوده و از اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام قدرت می گیرد.

البته شک و تردیدهایی نیز در این رابطه وجود دارد، آخرین باری که سونی اقدام به راه اندازی یک گوشی با نمایشگر ۴K کرد، به سال ۲۰۱۵ باز می گردد که با معرفی گوشی سونی اکسپریا زد ۵ پریمیوم چنین دستگاهی را وارد بازار کرد.

علاوه بر این، شایعاتی وجود دارد که بازگو می کند سامسونگ تمامی تراشه های اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام را برای پرچمدار جدید خود استفاده خواهد کرد و اگر چنین چیزی صحت داشته باشد، باید ببینیم که چگونه سونی قصد دارد تا از این تراشه در گوشی سونی یوشینو استفاده کند.

دو روز قبل خبری را در تکرا منتشر کردیم مبنی بر اینکه ال جی احتمالا به دلیل کمبود تراشه های اسنپدراگون ۸۳۵، در گوشی ال جی جی ۶ احتمالا از تراشه های اسنپدراگون ۸۲۱ استفاده خواهد کرد. شاید سونی هم مجبور باشد تا چنین اقدامی انجام دهد.

در هر صورت این خبر در حد و اندازه یک شایعه خواهد بود؛ اما اگر سونی بتواند پرچمداری با نمایشگر ۴K و اسنپدراگون ۸۳۵ را معرفی کند، مطمئنا می تواند برای گوشی هایی چون گلکسی اس ۸ سامسونگ، رقیبی جدی به حساب آید. باید دید که در آینده ای نه چندان دور، چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد!

.

منبع: ubergizmo

نوشته پرچمداری جدید از سونی در راه است؛ گوشی سونی یوشینو در نمایشگاه MWC 2017 اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا