پشتبانی از شارژ سریع ۳.۰ در عمل برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج اعمال نمی شود

پشتبانی از شارژ سریع ۳.۰ در عمل برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج اعمال نمی شود

13 مارس, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه


گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج از قابلیت شارژ سریع 2.0 به جای 3.0 پشتیبانی می کنند.

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج از قابلیت شارژ سریع ۲.۰ به جای ۳.۰ پشتیبانی می کنند.

سامسونگ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در چین و ایالات متحده با تراشه ی اسنپ دراگون ۸۲۰، طراحی شده اند که آن گوشی ها به راحتی می توانند از قابلیت شارژ سریع ۳.۰ ، آخرین نسخه از تکنولوژی شارژ سریع که توسط تراشه سازان باتری ساخته شده است، حمایت کنند. علاوه بر این، قابیلت شارژ سریع ۳.۰ بر روی ال جی جی ۵ نیز که با چیپست اسنپ دراگون ۸۲۰ طراحی شده، نیز یافت می شود. با این حال، دیگر مدل های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج که توسط پردازنده اگزینوس ۸۸۹۰ خود سامسونگ، طراحی شده اند، از شارژ سریع ۳.۰ پشتیبانی نمی کنند.

برای حفظ تعادل بین مدل هایی که با چیپ ست اسنپدراگون ۸۲۰  و مدل هایی که با پردازنده ی اگزینوس ۸۸۹۰، طراحی شده اند، سامسونگ تصمیم گرفت که تمام گوشی های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج ، صرف نظر از اینکه چیپ ست به کار رفته در آنها چیست، با همان سرعت شارژ سریع ۲.۰، همراه باشند. که البته شارژ سریع ۲.۰ نیز قابلیت شارژ بسیار سریع را برای این گوشی ها فراهم می کند.

شارژ سریع ۲.۰ ، ۷۵ درصد سریع تر از گوشی هایی که قابلیت شارژ سریع ندارند، باتری را شارژ می کند. تنها در ۳۰ دقیقه، باتری ۳۹۰۰ میلی آمپرساعتی در موتورولا دروید توربو را می توان به ۶۰٪ شارژ رساند. در این میان، شارژ سریع ۳.۰ تا ۴ برابر سریعتر از یک گوشی فاقد شارژ سریع، باتری را شارژ می کند. بعد از ۳۰ دقیقه استفاده از این ویژگی، یک باتری ۲۷۵۰ میلی آمپر ساعتی از ۰٪ تا ۸۰٪ شارژ می شود در حای که یک گوشی فاقد قابلیت شارژ سریع، فقط ۱۲٪ شارژ می شود.

با شارژ سریع کوآلکوم، دیگر لازم نیست که ساعت ها برای شارژ کامل گوشی خود صبر کنیم.

 گلکسی اس 7

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته پشتبانی از شارژ سریع ۳.۰ در عمل برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج اعمال نمی شود اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا