کارت میکرو اس دی ۲۵۶ گیگابایتی سامسونگ با قیمت ۸۷۰ هزار تومان

کارت میکرو اس دی ۲۵۶ گیگابایتی سامسونگ با قیمت ۸۷۰ هزار تومان

10 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کارت میکرو اس دی 256 گیگابایتی سامسونگ با قیمت 870 هزار تومان

سامسونگ امروز اعلام کرد که آمادگی فروش کارت های میکرو اس دی جدید خود را دارد. این کارت های حافظه، قابلیت ذخیره ۲۵۶ گیگابایت اطلاعات را دارا بود و قرار است که با قیمت ۲۴۹ دلار (حدوداً ۸۷۰ هزار تومان، با احتسابِ هر دلار ۳۵۰۰ تومان) به فروش رسد.

در حال حاضر بالاترین ظرفیتی که یک کارت میکرو اس دی ارائه می دهد ۲۰۰ گیگابایت است (البته در سال گذشته شرکت میکرومدیا کارت هایی با ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت معرفی کرد که البته هنوز در هیچ مکانی به فروش نمی رسد).

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، این کارت های میکرو اس دی که سامسونگ آن ها را EVO Plus نامیده است، قابلیت ذخیره اطلاعات تا ۲۵۶ گیگابایت را دارا بوده و برای گوشی های هوشمند و تبلت های رده بالا و همچنین پهبادها، دوربین های اکشن و یا دستگاه های ضبط کننده ویدیویی ۳۶۰ درجه (مثل ۳۶۰ Gear سامسونگ) ساخته شده است. این یک کارت میکرو اس دی از کلاس ۱۰ است که توانایی خواندن اطلاعات با سرعت بیش از ۹۵ مگابایت در ثانیه و نوشتن اطلاعات با سرعت بیش از ۹۰ مگابایت در ثانیه را داراست.

به دلیل ظرفیت ذخیره سازی بالای این کارت، EVO Plus به شما این امکان را می دهد که بیش از ۱۲ ساعت ویدیوی ۴K یا بیش از ۳۳ ساعت ویدیوی تمام اچ دی و یا اگر به موسیقی علاقه دارید می توانید بیش از ۲۳۵۰۰ فایل MP3 بر روی آن ذخیره کنید.

این کارت ۲۵۶ گیگابایتی با تاییدیه IPx7 خود توانسته از قابلیت های ضد آب، ضد حرارت، ضد مغناطیسی و ضد اشعه ایکس بهره مند گردد. این کارت میکرو اس دی قرار است در سرتاسر جهان با قیمت پایه ۲۴۹.۹۹ دلار (حدودا ۸۷۰ هزار تومان) به فروش رسد.

.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته کارت میکرو اس دی ۲۵۶ گیگابایتی سامسونگ با قیمت ۸۷۰ هزار تومان اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا