گجت های هوشمند در نمایشگاه CES 2016 ؛ به روایت تصویر

گجت های هوشمند در نمایشگاه CES 2016 ؛ به روایت تصویر

7 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

گجت های هوشمند در نمایشگاه CES 2016 ؛ به روایت تصویر

گجت های هوشمند در نمایشگاه CES 2016 در حال تبدیل به جذاب ترین المان های این نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی شده اند. همان طور که در مطلب گذشته لوازم الکترونیکی شاخص در نمایشگاه CES 2016 از نگاه وب سایت CNET را برایتان بازگو کردیم، حال در ادامه قصد داریم گجت های چشم گیر و چشم نواز این نمایشگاه را بیان کنیم. با تکرا همراه باشید.

یک دوچرخه سواریِ هوشمندانه تر

در صورت بستن این برگه،‌ تغییرات شما از بین خواهند رفت.Are you sure you want to leave this page?

کمپانی چینی لتیوی (Letv)، تنها یک سازنده گوشی های هوشمند نیست، بلکه دوچرخه های هوشمند نیز جزء سریِ خط تولید این کمپانی به حساب می آیند. شما توسط این دوچرخه می توانید فعالیت های خود را ردیابی کنید و با اسکنر اثر انگشت آن نیز، امنیت این دوچرخه هوشمند را افزایش دهید (البته در رابطه با تکنولوژی اثر انگشت این دوچرخه هنوز اطلاعات کاملی در دسترس نیست).

.

برنامه ریزی برای حرکات مختلف

برنامه ریزی برای حرکات مختلف  این کرم کوچک رباتی که در تصویر مشاهده می کنید از چند قسمت تشکیل است که هر کدام از آن ها قابل برنامه ریزی اند. شما می توانید با کنار هم قرار دادن این اجزا در حالات مختلف، حرکات و رفتارهای متفاوتی را از این گجت هوشمند شاهد باشید. قطعاً این دستگاه می تواند اسباب بازی جذابی برای کودکان باشد.

این کرم کوچک رباتی که در تصویر مشاهده می کنید از چند قسمت تشکیل است که هر کدام از آن ها قابل برنامه ریزی اند. شما می توانید با کنار هم قرار دادن این اجزا در حالات مختلف، حرکات و رفتارهای متفاوتی را از این گجت هوشمند شاهد باشید. قطعاً این دستگاه می تواند اسباب بازی جذابی برای کودکان باشد.

.

با این پایه لپ تاپ، گردن درد را فراموش کنید

با این پایه لپ تاپ، گردن درد را فراموش کنید این پایه لپ تاپ که از کمپین کیک استارتر کار خود را آغاز کرده است، با حالت خاصِ نگه داری از لپ تاپ، ادعا می کند که دیگر از درد گردن و کمر در هنگام کار با لپ تاپ خبری نخواهد بود.

این پایه لپ تاپ که از کمپین کیک استارتر کار خود را آغاز کرده است، با حالت خاصِ نگه داری از لپ تاپ، ادعا می کند که دیگر از درد گردن و کمر در هنگام کار با لپ تاپ خبری نخواهد بود.

.

شارژ گوشی هوشمند با هدست

شارژ گوشی هوشمند با هدست  با هدست های Phaz قادر خواهید بود که در هنگام گوش کردن به آهنگ مورد علاقه تان، گوشی خود را نیز شارژ کنید و این کار توسط باتری تعبیه شده درون این هدست عملی می شود.

با هدست های Phaz قادر خواهید بود که در هنگام گوش کردن به آهنگ مورد علاقه تان، گوشی خود را نیز شارژ کنید و این کار توسط باتری تعبیه شده درون این هدست عملی می شود.

.

موتورولا هم به صنعت محصولات خانگی هوشمند روی آورده است

موتورولا هم به صنعت محصولات خانگی هوشمند روی آورده است  دیگر نمی توان گفت که کمپانی موتورولا، فقط گوشی هوشمند تولید و طراحی می کند. این شرکت در نمایشگاه CES 2016 نشان داد که می تواند در صنعت محصولات خانگی هوشمند نیز عرض اندام کند.

دیگر نمی توان گفت که کمپانی موتورولا، فقط گوشی هوشمند تولید و طراحی می کند. این شرکت در نمایشگاه CES 2016 نشان داد که می تواند در صنعت محصولات خانگی هوشمند نیز عرض اندام کند.

.

استفاده از کاغذ هنوز هم رایج است

استفاده از کاغذ هنوز هم رایج است  تصویری که مشاهده می کنید مربوط به گجت هوشمند بامبو اسپارک (Bamboo Spark) از کمپانی واکوم (Wacom) است. شما توسط این گجت می توانید دست نوشته های خود را به فرمت دیجیتالی اش تبدیل کنید و آن ها در فضای ابری مخصوص به خود ذخیره کنید.

تصویری که مشاهده می کنید مربوط به گجت هوشمند بامبو اسپارک (Bamboo Spark) از کمپانی واکوم (Wacom) است. شما توسط این گجت می توانید دست نوشته های خود را به فرمت دیجیتالی اش تبدیل کنید و آن ها در فضای ابری مخصوص به خود ذخیره کنید.

.

ریتم زندگی خود را بشناسید

ریتم زندگی خود را بشناسید  شرکت آی هلث (iHealth) یک مانیتور ECG (نوار قلب) 24 ساعته را در نمایشگاه CES 2016 به نمایش گذاشته است. این مانیتور که ریتم (Rhythm) نام دارد، می تواند فشار خون شما را به صورت دیجیتالی محاسبه کرده و نمایش دهد. این گجت هوشمند برای اولین بار در سپتامبر 2015 و در خلال نمایشگاه ایفا 2015 در برلین معرفی شد.

شرکت آی هلث (iHealth) یک مانیتور ECG (نوار قلب) ۲۴ ساعته را در نمایشگاه CES 2016 به نمایش گذاشته است. این مانیتور که ریتم (Rhythm) نام دارد، می تواند فشار خون شما را به صورت دیجیتالی محاسبه کرده و نمایش دهد. این گجت هوشمند برای اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۵ و در خلال نمایشگاه ایفا ۲۰۱۵ در برلین معرفی شد.

.

دسترسی آسان تر به وای فای

دسترسی آسان تر به وای فای توسط این روترهای وای فای شش ضلعی می توانید به آسانی تنظیمات روتر خود را تغییر دهید. این روترها محصول شرکت لوما بوده و به واسطه وجود یک برنامه کمکی برای تنظیماتِ آن، کاربر را از درگیر شدن با گزینه های اضافی که در تنظیمات اکثر روترها کاربر را سردرگم می کند، باز می دارد. علاوه بر آن، روتر های لوما کنترل های والدین و ردیابی بسیار قدرتمندی در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

توسط این روترهای وای فای شش ضلعی می توانید به آسانی تنظیمات روتر خود را تغییر دهید. این روترها محصول شرکت لوما بوده و به واسطه وجود یک برنامه کمکی برای تنظیماتِ آن، کاربر را از درگیر شدن با گزینه های اضافی که در تنظیمات اکثر روترها کاربر را سردرگم می کند، باز می دارد. علاوه بر آن، روتر های لوما کنترل های والدین و ردیابی بسیار قدرتمندی در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

.

از شر نویزها خلاص شوید

از شر نویزها خلاص شوید  هدفون های Here Active Listening، محصول شرکت Doppler Lab، صدای آهنگ های در حال پخش را بسته به صداهای حاشیه ای اطراف شما، تنظیم می کند تا این صداهای موجود در پس زمینه، خللی در لذت بردن شما از آهنگ مورد علاقه تان وارد نکند.

هدفون های Here Active Listening، محصول شرکت Doppler Lab، صدای آهنگ های در حال پخش را بسته به صداهای حاشیه ای اطراف شما، تنظیم می کند تا این صداهای موجود در پس زمینه، خللی در لذت بردن شما از آهنگ مورد علاقه تان وارد نکند.

.

با این عینک ها سریع تر رکاب بزنید

با این عینک ها سریع تر رکاب بزنید  عینک های سولوس مخصوص دوچرخه سواران بوده و علاوه بر حفظ چشم ها از پرتوهای خورشید، قادر است داده های عملکرد کاربر را از یک برنامه کمکی در گوشی هوشمند ادغام شده با آن و یا یک سنسور پوشیدنی، برای او به نمایش بگذارد.

عینک های سولوس مخصوص دوچرخه سواران بوده و علاوه بر حفظ چشم ها از پرتوهای خورشید، قادر است داده های عملکرد کاربر را از یک برنامه کمکی در گوشی هوشمند ادغام شده با آن و یا یک سنسور پوشیدنی، برای او به نمایش بگذارد.

.

بیشتر از یک قاب

بیشتر از یک قاب  قاب های Reach Case علاوه بر اینکه از آیفون شما محافظت می کنند، بلکه به عنوان یک آنتن کمکی نیز می توان از آن ها استفاده کرد. با پایین کشیدن قسمت پشتی این قاب در مناطقی با دسترسی آنتن ضعیف تر، می توان تماس های تلفنی را به راحتی انجام داد.

قاب های Reach Case علاوه بر اینکه از آیفون شما محافظت می کنند، بلکه به عنوان یک آنتن کمکی نیز می توان از آن ها استفاده کرد. با پایین کشیدن قسمت پشتی این قاب در مناطقی با دسترسی آنتن ضعیف تر، می توان تماس های تلفنی را به راحتی انجام داد.

.

یک ربات بسازید

یک ربات بسازید با ربات کوچک WeDo 2.0 که محصولی از کمپانی لگو است، کودک شما به راحتی می تواند ربات مورد علاقه خود را بسازد.

با ربات کوچک WeDo 2.0 که محصولی از کمپانی لگو است، کودک شما به راحتی می تواند ربات مورد علاقه خود را بسازد.

.

نه فقط برای کودکان

نه فقط برای کودکان  درست است که تصویر فوق ممکن است شما را به این فکر بیاندازد که این نیز، یک ربات کودکانه است. اما با کیتِ متن باز (open source) ربات Makeblock، شما می توانید رباتی برای خودتان برنامه نویسی کنید.

درست است که تصویر فوق ممکن است شما را به این فکر بیاندازد که این نیز، یک ربات کودکانه است. اما با کیتِ متن باز (open source) ربات Makeblock، شما می توانید رباتی برای خودتان برنامه نویسی کنید.

.

هدفون هایی شگفت انگیز

هدفون هایی شگفت انگیز  هدفون مارو با داشتن ظاهر دلفریب خود شاید هر کسی را وسوسه کند. این هدفون با استفاده از کریستال و سنگ های قیمتی، زیبایی خاصی را در هنگام گوش دادن به آهنگ مورد علاقه تان، برایتان به ارمغان می آورد.

هدفون مارو با داشتن ظاهر دلفریب خود شاید هر کسی را وسوسه کند. این هدفون با استفاده از کریستال و سنگ های قیمتی، زیبایی خاصی را در هنگام گوش دادن به آهنگ مورد علاقه تان، برایتان به ارمغان می آورد.

.

صدایی بهتر

صدایی بهتر  اگر فکر می کنید هدفونتان بهترین هدفون دنیاست بهتر است هدفون بوم استیک را نیز امتحان کنید. این دستگاه ادعا می کند که با استفاده از الگوریتم های مخصوصی می تواند تجربه موسیقیایی بهتری برای شما فراهم کند.

اگر فکر می کنید هدفونتان بهترین هدفون دنیاست بهتر است هدفون بوم استیک را نیز امتحان کنید. این دستگاه ادعا می کند که با استفاده از الگوریتم های مخصوصی می تواند تجربه موسیقیایی بهتری برای شما فراهم کند.

.

خوابی آرام تر

خوابی آرام تر  اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که می خواهید خواب خود را ردیابی کنید، گجت هوشمند بدیت (Beddit) را فراموش نکنید. این گجت به راحتی می تواند فعالیت ها و حالات بدنی شما در هنگام خواب را کنترل و ردیابی نماید.

اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که می خواهید خواب خود را ردیابی کنید، گجت هوشمند بدیت (Beddit) را فراموش نکنید. این گجت به راحتی می تواند فعالیت ها و حالات بدنی شما در هنگام خواب را کنترل و ردیابی نماید.

.

و باز هم یک تکنولوژی پوشیدنی

و باز هم یک تکنولوژی پوشیدنی  تلپاتی (Telepathy) که خودش را رقیب گوگل گلس می داند، این بار با شیشه های هوشمندانه تری به میدان رقابت باز گشته است.

تلپاتی (Telepathy) که خودش را رقیب گوگل گلس می داند، این بار با شیشه های هوشمندانه تری به میدان رقابت باز گشته است.

.

شما هم دوست خواهید داشت

شما هم دوست خواهید داشت  نمایشگاه CES 2016 و باز هم یک گجت هوشمند و خلاقانه دیگر؛ انگشتر هوشمند نِیا (Neyya). با استفاده از این انگشتر می توانید گوشی هوشمند خود را از راه دور کنترل کنید.

نمایشگاه CES 2016 و باز هم یک گجت هوشمند و خلاقانه دیگر؛ انگشتر هوشمند نِیا (Neyya). با استفاده از این انگشتر می توانید گوشی هوشمند خود را از راه دور کنترل کنید.

.

آیا اضطراب دارید؟

آیا اضطراب دارید؟  اگر شما زیاد دچار استرس می شوید، تکنولوژی پوشیدنی Spire این مشکل را به راحتی حل می کند. این پوشیدنی می تواند تشخیص دهد که چه زمانی دچار اضطراب می شوید و به واسطه یک برنامه موبایل، تمرین های تنفسی برایتان به نمایش می گذارد تا بر اضطراب و استرس خود غلبه کرده و آرام شوید.

اگر شما زیاد دچار استرس می شوید، تکنولوژی پوشیدنی Spire این مشکل را به راحتی حل می کند. این پوشیدنی می تواند تشخیص دهد که چه زمانی دچار اضطراب می شوید و به واسطه یک برنامه موبایل، تمرین های تنفسی برایتان به نمایش می گذارد تا بر اضطراب و استرس خود غلبه کرده و آرام شوید.

.

مناسب برای ماموریت های مخفی شما

مناسب برای ماموریت های مخفی شما  گوشی خود را در قاب محافظتیِ Privio Privacy Guard قرار دهید تا همه سیگنال های موبایل، وای فای و حتی امواج رادیویی را مسدود نماید.

گوشی خود را در قاب محافظتیِ Privio Privacy Guard قرار دهید تا همه سیگنال های موبایل، وای فای و حتی امواج رادیویی را مسدود نماید.

.

یک ماگ بسیار عالی

یک ماگ بسیار عالی  این ماگ – که امبر (Ember) نام دارد – می تواند درجه حرارتی نوشیدنی های بسیار داغ و جوش شما را کم کرده و آن ها را بیش از 2 ساعت گرم نگه دارد.

این ماگ – که امبر (Ember) نام دارد – می تواند درجه حرارتی نوشیدنی های بسیار داغ و جوش شما را کم کرده و آن ها را بیش از ۲ ساعت گرم نگه دارد.

.

.

منبع: cnet


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته گجت های هوشمند در نمایشگاه CES 2016 ؛ به روایت تصویر اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا