گوشی آرکاس در نمایشگاه CES 2016

گوشی آرکاس در نمایشگاه CES 2016

5 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

گوشی آرکاس 50 کبالت دارای یک نمایشگر 5 اینچی با وضوح تصویری HD است

گوشی آرکاس در نمایشگاه CES 2016 لاس وگاس به نمایش در خواهند آمد.

شرکت فرانسوی آرکاس، سری جدیدی از گوشی های هوشمند مقرون به صرفه خود بنام کبالت و پاور را معرفی کرد.

این گوشی های هوشمند اندرویدی در ماه های آینده وارد بازار خواهند شد. اما چهار دستگاه برای اولین بار در نمایشگاه CES 2016 به نمایش در می آیند.

گوشی آرکاس ۵۰ کبالت در ماه آوریل تنها با قیمت ۱۱۰ دلار عرضه خواهد شد در حالیکه گوشی آرکاس ۵۵ کبالت پلاس با قیمت ۱۶۰ دلار در دسترس خواهد بود.

دو گوشی هوشمند دیگر، آرکاس ۴۰ پاور که در ماه می راه اندازی می شود با قیمت تنها ۵۵ دلار و گوشی آرکاس ۵۰ پاور با قیمت ۱۴۰ دلار عرضه می شوند.

هرچهار گوشی هوشمند آرکاس مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۵.۱ لالی پاپ بوده و به نظر نمی رسد که این کمپانی، این چهار دستگاه ارزان قیمت را به اندروید مارشمالو ارتقا دهد.

گوشی آرکاس 40 پاور است که با یک نمایشگر کوچک 4 اینچی با رزولوشن 480 در 800 پیکسل، 512 مگا بایت رم، 8 گیگا بایت حافظه داخلی و پردازنده مرکزی اسپکترام SC7731C چهار هسته ای با سرعت کلاک 1.2 گیگا هرتز عرضه می شود.

مشخصات فنی:

گوشی آرکاس ۵۰ کبالت دارای یک نمایشگر ۵ اینچی با وضوح تصویری HD است در حالیکه آرکاس ۵۵ کبالت پلاس با نمایشگر ۵.۵ اینچی و با همان کیفیت تصویری همراه خواهد بود. هر دو گوشی هوشمند به یک پردازنده مدیا تک MT6535P  چهار هسته ای با سرعتد کلاک ۱ گیگا هرتز مجهز شده اند. گوشی آرکاس ۵۰ کبالت ۱ گیگا بایت رم داشته در حالیکه کبالت پلاس یک رم ۲ گیگا بایتی در اختیار خواهد داشت.

درباره بخش ذخیره سازی آن باید گفت، گوشی آرکاس ۵۰ کبالت ۸ گیگا بایت و کبالت پلاس ۱۶ گیگا بایت حافظه داخلی داشته و حافظه هر دو گوشی از طریق کارت میکرو اس دی تا ۶۴ گیگا بایت قابل ارتقا هستند.

گوشی آرکاس ۵۵ کبالت پلاس با یک دوربین ۱۳ مگا پیکسلی در عقب و یک دوربین ۲ مگا پیکسلی در جلو خودنمایی خواهد کرد، در حالی که گوشی آرکاس کبالت ۵۰ با دوربین اصلی ۸ مگا پیکسلی در پشت و یک دوربین جلو ۲ مگا پیکسلی در جلو ظاهر می شود.

یکی از بخش های اصلی که در هر گوشی مورد توجه قرار می گیرد، باتری آن است. گوشی آرکاس ۵۵ کبالت پلاس یک باتری ۲۷۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد اما برای گوشی آرکاس کبالت ۵۰ باتری کوچکتر ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در نظر گرفته شده است.

ارزان ترین گوشی در بین این چهار دستگاه، گوشی آرکاس ۴۰ پاور است که با یک نمایشگر کوچک ۴ اینچی با رزولوشن ۴۸۰ در ۸۰۰ پیکسل، ۵۱۲ مگا بایت رم، ۸ گیگا بایت حافظه داخلی و پردازنده مرکزی اسپکترام SC7731C  چهار هسته ای با سرعت کلاک ۱.۲ گیگا هرتز عرضه می شود.

این گوشی دارای یک دوربین ۵ مگا پیکسلی در پشت و یک دوربین ۲ مگا پیکسلی در جلو بوده و یک باتری ۱۹۰۰ میلی آمپر ساعتی آن را روشن نگه می دارد.

آخرین گوشی هوشمند معرفی شده توسط این کمپانی، گوشی آرکاس پاور ۵۰ است که با یک نمایشگر ۵ اینچی با کیفیت تصویری HD و یک دوربین قوی ۱۳ مگا پیکسلی در پشت نمایان می شود. این گوشی همچنین دارای یک دوربین ۳ مگا پیکسلی در جلو بوده و پردازنده مدیا تک MT6735 چهار هسته ای در کنار ۲ گیگا بایت رم به آن قدرت می دهد. گوشی آرکاس پاور ۵۰ با ۱۶ گیگا بایت حافظه داخلی قابل ارتقا و یک باتری بزرگ ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی ارائه خواهد شد.

گوشی آرکاس 55 کبالت پلاس با یک دوربین 13 مگا پیکسلی در عقب و یک دوربین 2 مگا پیکسلی در جلو خودنمایی خواهد کرد،

گوشی آرکاس پاور 50 است که با یک نمایشگر 5 اینچی با کیفیت تصویری HD و یک دوربین قوی 13 مگا پیکسلی در پشت نمایان می شود. این گوشی همچنین دارای یک دوربین 3 مگا پیکسلی در جلو بوده و پردازنده مدیا تک MT6735 چهار هسته ای در کنار 2 گیگا بایت رم به آن قدرت می دهد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: softpedia 


 

عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته گوشی آرکاس در نمایشگاه CES 2016 اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا