گوشی اکسپریا M4 Aqua به اندروید ۶.۰ مارشمالو ارتقا می یابد

گوشی اکسپریا M4 Aqua به اندروید ۶.۰ مارشمالو ارتقا می یابد

9 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

گوشی اکسپریا M4 Aqua به اندروید 6.0 مارشمالو ارتقا می یابد

کمپانی سونی قصد دارد گوشی اکسپریا M4 Aqua را به سیستم عامل اندروید ۶.۰ مارشمالو ارتقا دهد.

گوشی اکسپریا M4 Aqua ، یک گوشی هوشمند میان رده اندرویدی است و به نظر می رسد که سونی قصد دارد این گوشی هوشمند را به سیستم عامل اندروید ۶.۰ مارشمالو ارتقا دهد. کسانی که از قبل این گوشی هوشمند را خریداری کرده اند، می دانند که گوشی اکسپریا M4 Aqua سونی، با سیستم عامل اندروید ۵.۰ لالی پاپ عرضه شده است. اگر چه برخی از گوشی های هوشمندی که با اندروید ۵.۱ لالی پاپ عرضه شده اند به اندروید مارشمالو ارتقا پیدا کرده اند اما این مورد درباره گوشی اکسپریا M4 Aqua صدق نمی کند.

سونی به تازگی تایید کرده است که گوشی اکسپریا M4 Aqua سیستم عامل اندروید ۵.۱ لالی پاپ را دریافت نخواهد کرد و به جای آن، این شرکت ژاپنی قصد دارد که این گوشی را مستقیما به سیستم عامل اندروید مارشمالو ارتقا دهد.

متاسفانه این کمپانی هیچ چارچوب زمانی از انتشار اندروید مارشمالو برای گوشی اکسپریا M4 Aqua ارائه نکرده است. کمپانی سونی به تازگی ارتقا سیستم عامل سری اکسپریا Z5 به اندروید ۶.۰ مارشمالو را اجرایی کرده است و این امر نشان از دارد که دیگر گوشی های هوشمند میان رده این کمپانی تا چندی دیگر، این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

گوشی اکسپریا M4 Aqua دارای نمایشگر ۵ اینچی لمسی با وضوح تصویری اچ دی (۷۲۰p) است که با ویژگی شیشه ضد خش همراه شده است. این گوشی هوشمند قدرت خود را از پردازنده هشت هسته ای اسنپ دراگون ۶۱۵ با سرعت پردازش ۱.۵ گیگا هرتز، پردازنده گرافیکی آدرنو ۴۰۵ و ۲ گیگا بایت رم تامین می کند.

گوشی اکسپریا M4 Aqua سونی، بسته به موقعیت مکانیِ بازاری که در آن عرضه خواهد شد دارای دو نسخه ۸ یا ۱۶ گیگا بایت است که هر دو نسخه از طریق کارت میکرو اس دی تا ۱۲۸ گیگا بایت قابل ارتقا خواهد بود.

این گوشی هوشمند با دریافت گواهینامه IP68 که درجه مقاوت آن در برابر گرد و غبار و آب را نشان می دهد، می تواند به مدت ۳۰ دقیقه در عمق ۱.۵ متری آب، تاب بیاورد.

این گوشی هوشمند با دریافت گواهینامه IP68 که درجه مقاوت آن در برابر گرد و غبار و آب را نشان می دهد، می تواند به مدت 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب، تاب بیاورد.

در پایان باید خاطر نشان کرد که گوشی اکسپریا M4 Aqua دارای دوربین ۱۳ مگا پیکسلی با قابلیت فوکوس خودکار و فلاش LED در پشت و یک دوربین ۵ مگا پیکسلی برای گرفتن سلفی و ویدئو چت در جلو است.

سونی به تازگی تایید کرده است که گوشی اکسپریا M4 Aqua سیستم عامل اندروید 5.1 لالی پاپ را دریافت نخواهد کرد و به جای آن، این شرکت ژاپنی قصد دارد که این گوشی را مستقیما به سیستم عامل اندروید مارشمالو ارتقا دهد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: softpedia


عصر تکنولوژی، تکرا 

نوشته گوشی اکسپریا M4 Aqua به اندروید ۶.۰ مارشمالو ارتقا می یابد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا