گوشی اکسپریا Z5 صورتی را چه زمانی عرضه می شود ؟

گوشی اکسپریا Z5 صورتی را چه زمانی عرضه می شود ؟

1 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

گوشی اکسپریا Z5 صورتی را چه زمانی عرضه می شود ؟

بنا به گزارشاتی از رسانه های تایوانی، سونی یک گزینه رنگ صورتی برای سونی اکسپریا زد 5 پرمیوم در اواخر ماه ژانویه وارد بازار خواهد کرد.

بنا به گزارشاتی از رسانه های تایوانی، سونی یک گزینه رنگ صورتی برای سونی اکسپریا زد ۵ پرمیوم در اواخر ماه ژانویه وارد بازار خواهد کرد. سونی در نهایت ممکن است تصمیم بگیرد نسخه صورتی از این گوشی را در سطح جهان و یا حداقل در بازارهای خارج از کشور راه اندازی کند.
البته این شرکت، دارای سابقه معرفی گزینه های رنگ جدید فقط در زمان سال نو برای چین است. امسال نیز سونی یک نسخه بنفش از اکسپریا زد ۳ در هنگ کنگ و تایوان در اواخر ماه ژانویه عرضه کرد، که حدودا همان زمان شایعه عرضه گوشی صورتی زد ۵ به بازار است. البته این دستگاه، بعد از آن در انگلستان نیز راه اندازی شد، بنابراین بخشی از رسانه ها انتظار دارند که این غول چند ملیتی همان روند را، این بار هم در پیش بگیرد. آخرین نسخه این دستگاه در نمایشگاه CES 2016 که در لاس وگاس، نوادا برگزار خواهد شد، دیده می شود.
زمانی که اکسپریا زد ۵ در رنگ صورتی وارد بازار شود، این اولین باری نخواهد بود که یکی از گوشی های پرمیوم سونی به رنگ صورتی عرضه می شوند. گوشی اکسپریا P و Z1 کامپکت هر دو آواتار صورتی داشتند. البته در مورد رنگ های خاص محصولات موبایلی هیچ کمپانی به پای نوکیا نمی رسد، این شرکت رنگ های شاد و براق نئونی را در محصولات خود بکار می برد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: androidheadlines


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته گوشی اکسپریا Z5 صورتی را چه زمانی عرضه می شود ؟ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا