گوشی زنفون زوم بعد از یک سال، اکنون در ایالات متحده

گوشی زنفون زوم بعد از یک سال، اکنون در ایالات متحده

5 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

 

گوشی زنفون زوم توسط کمپانی ایسوس برای عرضه در ایالات متحده آماده می شود.

گوشی زنفون زوم توسط کمپانی ایسوس برای عرضه در ایالات متحده آماده می شود.

زمانی زیادی از معرفی گوشی زنفون زوم در تایوان نمی گذرد که این کمپانی خودش را برای فروش این گوشی در ایالات متحده آماده می کند. حدود یک سال از معرفی گوشی زنفون زون توسط کمپانی ایسوس می گذرد. این گوشی در ژانویه ۲۰۱۵ منتشر شد و اکنون بعد از گذشت یک سال، این کمپانی قصد راه اندازی آن در شمال آمریکا را دارد.

گوشی زنفون زوم با قاب آلومینیومی طراحی شده، و در دست گرفتن آن نسبت به گوشی های سری زنفون ۲ احساس بهتری را انتقال می دهد. این گوشی در پشت، با پوششی از بافت چرمی ظاهر شده که به نظر می رسد ایسوس از چرم طبیعی برای آن استفاده کرده است.

گوشی زنفون زوم با قاب آلومینیومی طراحی شده، و در دست گرفتن آن نسبت به گوشی های سری زنفون 2 احساس بهتری را انتقال می دهد. این گوشی در پشت، با پوششی از بافت چرمی ظاهر شده که به نظر می رسد ایسوس از چرم طبیعی برای آن استفاده کرده است.

بارز ترین ویژگی گوشی زنفون زوم، دوربین اصلی ۱۳ مگا پیکسلی آن با قابلیت زوم اپتیکال ۳X، فوکوس اتومات لیزری، OIS و یک جفت فلاش LED در پشت است. کمپانی ایسوس برای نشان دادن مزیت های زوم اپتیکال ۳X ، در تصویری که در زیر مشاهده می کنید سه عکس را باهم مقایسه کرده است.

از چپ به راست، اولین عکس با دوربین گوشی زنفون زوم با قابلیت زوم اپتیکال ۳X گرفته شده، عکس دوم با گوشی آیفون ۶ پلاس با قابلیت زوم دیجیتالی و عکس سوم با گوشی گلکسی S6 سامسونگ، مطمئنا عکس گرفته شده با گوشی زنفون زوم بهتر به نظر می رسد و جزئیات در آن واضح تر است.

از چپ به راست، اولین عکس با دوربین گوشی زنفون زوم با قابلیت زوم اپتیکال 3X گرفته شده، عکس دوم با گوشی آیفون 6 پلاس با قابلیت زوم دیجیتالی و عکس سوم با گوشی گلکسی S6 سامسونگ، مطمئنا عکس گرفته شده با گوشی زنفون زوم بهتر به نظر می رسد و جزئیات در آن واضح تر است.

در کنار دوربین قوی عقب، زنفون زوم یک دوربین ۵ مگا پیکسلی در جلو دارد. اگر بخواهیم بدون در نظر گرفتن جزئیات، مشخصات این مدل ایسوس را بدانیم اینگونه است: گوشی زنفون زوم دارای نمایشگر ۵.۵ اینچی با وضوح تصویری ۱۰۸۰p است. تراشه اینتل اتم Z3590  چها هسته ای با ۲.۵ گیگا هرتز قدرت پردازش در کنار ۴ گیگا بایت رم به آن قدرت می دهد. ۶۴ گیگا بایت حافظه داخلی آن از طریق کارت میکرو اس دی قابل ارتقا بوده و یک باتری ۳۰۰۰ میلی امپر ساعتی آن را روشن نگه می دارد. به نظر می رسد که گوشی زنفون زوم با سیستم عامل اندروید ۵.۰ لالی پاپ عرضه شود نه با اندروید مارشمالو.

گوشی زنفون زوم ایسوس از یک فوریه با قیمت ۳۹۹.۹۹ دلار برای فروش در ایالات متحده عرضه خواهد شد.

گوشی زنفون زوم دارای نمایشگر 5.5 اینچی با وضوح تصویری 1080p است. تراشه اینتل اتم Z3590 چها هسته ای با 2.5 گیگا هرتز قدرت پردازش در کنار 4 گیگا بایت رم به آن قدرت می دهد. 64 گیگا بایت حافظه داخلی آن از طریق کارت میکرو اس دی قابل ارتقا بوده و یک باتری 3000 میلی امپر ساعتی آن را روشن نگه می دارد.
بارز ترین ویژگی گوشی زنفون زوم، دوربین اصلی 13 مگا پیکسلی آن با قابلیت زوم اپتیکال 3X، فوکوس اتومات لیزری، OIS و یک جفت فلاش LED در پشت است. کمپانی ایسوس برای نشان دادن مزیت های زوم اپتیکال 3X ،

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


 

عصر تکنولوژی، تکرا

 

نوشته گوشی زنفون زوم بعد از یک سال، اکنون در ایالات متحده اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا