گوشی شیائومی ردمی ۴ با اسنپ دراگون ۶۲۵ در Geekbench رویت شد

گوشی شیائومی ردمی ۴ با اسنپ دراگون ۶۲۵ در Geekbench رویت شد

10 آگوست, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

گوشی شیائومی ردمی 4 با اسنپ دراگون 625 در Geekbench رویت شد

اطلاعات گوشی شیائومی ردمی ۴ در وبسایت گیک بنچ مشخص شد.

بنابر آزمون های بنچمارک، این گوشی از سیستم روی تراشه ی اسنپ دراگون ۶۲۵ بهره مند شده است؛ این بدان معناست که یک پردازنده ی هشت هسته ای و پردازنده ی گرافیکی آدرنو ۵۰۶ نیز در دستگاه تعبیه شده اند. تراشه ی اسنپ دراگون ۶۲۵ انرژی کمتری را از باتری دستگاه دریافت می کند. در آزمون های گیک بنچ همچنین مشخص شد که گوشی شیائومی ردمی ۴ از رم ۳ گیگابایتی بهره مند خواهد شد.

گوشی شیائومی ردمی ۳ در ژانویه ی گذشته رونمایی شد، در حالیکه از تراشه ی اسنپ دراگون ۶۱۶ و رم ۲ گیگابایتی برخوردار شده بود. این گوشی به نمایشگر ۵ اینچی با کیفیت رزولوشن ۷۲۰ در ۱۲۸۰ و باتری ۴۱۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز شده بود.

نتایج آزمون گیک بنچ از امتیاز تک هسته ای ۹۲۹ و امتیاز چند هسته ای ۴۷۵۱ در گوشی شیائومی ردمی ۴ خبر می دهد. انتظار می رود که سیستم عامل اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو به صورت پیش فرض روی آن نصب شده باشد؛ همچنین این احتمال وجود دارد که تا پایان سال ۲۰۱۶ از این دستگاه رونمایی شود.

بنابر آزمون های بنچمارک، این گوشی از سیستم روی تراشه ی اسنپ دراگون 625 بهره مند شده است؛ این بدان معناست که یک پردازنده ی هشت هسته ای و پردازنده ی گرافیکی آدرنو 506 نیز در دستگاه تعبیه شده اند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته گوشی شیائومی ردمی ۴ با اسنپ دراگون ۶۲۵ در Geekbench رویت شد اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا