گوشی هواوی جی ۹ پلاس با دوربین دوگانه فردا راه اندازی می شود!

گوشی هواوی جی ۹ پلاس با دوربین دوگانه فردا راه اندازی می شود!

17 آگوست, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کمپانی هواوی با انتشار یک پوستر رسمی از گوشی هواوی جی 9 پلاس از رونمایی این دستگاه در تاریخ 18 آگوست (فردا) خبر داده است.

کمپانی هواوی با انتشار یک پوستر رسمی از گوشی هواوی جی ۹ پلاس از رونمایی این دستگاه در تاریخ ۱۸ آگوست (فردا) خبر داده است.

در این پوستر، برخی قابلیت ها از جمله دوربین دوگانه، باتری بزرگ، ضبط ویدیو با کیفیت ۴K، اسکنر اثر انگشت، اتصال NFC (برای سیستم های پرداخت موبایل) و نمایشگر لمسی بزرگ به نمایش گذاشته شده است.

همانطور که در بالا اشاره شد، ۱۸ آگوست یعنی فردا برای معرفی این گوشی در نظر گرفته شده است؛ بدین ترتیب این احتمال وجود دارد که تصاویر منتشر شده از گوشی هواوی میت ۹ که اخیرا به بیرون درز کرده، در واقع گوشی هواوی جی ۹ پلاس را به نمایش گذاشته اند. گوشی که در تصویر مشاهده می کنید از نمایشگر بزرگ و دوربین دوگانه برخوردار است. علاوه بر این، اسکنر اثر انگشت نیز در این عکس دیده می شود.

همانطور که در بالا اشاره شد، 18 آگوست یعنی فردا برای معرفی این گوشی در نظر گرفته شده است؛ بدین ترتیب این احتمال وجود دارد که تصاویر منتشر شده از گوشی هواوی میت 9 که اخیرا به بیرون درز کرده، در واقع گوشی هواوی جی 9 پلاس را به نمایش گذاشته اند.

اطلاعات زیادی درباره ی گوشی هواوی جی ۹ پلاس منتشر نشده است. هنوز نمی دانیم که تنظیمات دوربین و تراشه ی این دستگاه چه مشخصاتی خواهند داشت. اطلاعات رم و حافظه نیز نامشخص باقی مانده است. با اینحال، مجبور نیستیم که زمان زیادی را برای دانستن آنها منتظر بمانیم.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gizmochina


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته گوشی هواوی جی ۹ پلاس با دوربین دوگانه فردا راه اندازی می شود! اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا