Nanoflowcell و خودروی جدیدی به نام Quant FE

Nanoflowcell و خودروی جدیدی به نام Quant FE

11 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

Nanoflowcell و خودروی جدیدی به نام Quant FE

نام Nanoflowcell اولین بار در در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۴ شنیده شد جایی که خودروی  Quant E رونمایی شد. این استارت آپ آلمانی به دنبال آن، با دو مدل دیگر در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۵ حضور پیدا کرد. دو خودرو با نام های Quant F و مدل کوچکتر و ساده تری به نام Quantino .

اکنون محصول جدید دیگری از این کمپانی آماده است تا در نمایشگاه اتومبیل ژنو امسال به روی صحنه رود.

شک و تردید ها در باره تکنولوژی Nanoflowcell تا زمانی که تست های جاده ای آن انجام نگردد، پا برجا خواهد ماند. اما این استارت آپ خودروساز سرسخت تر از چیزی که هست خود را نشان می دهد و مجددا در نمایشگاه سالیانه خودرو ژنو با مدل بروز شده Quantino حضور می یابد که اولین خودروی ولتاژ پایین با انتقال قدرت Nanoflowcell است. این کمپانی می گوید که پس از تست های اولیه پیش از تولید، این خودروی کوچک در نیمه اول سال ۲۰۱۶ به بازار وارد خواهد شد.

Nanoflowcell می گوید که خودروی Quantino به طور کامل اصلاح شده است. ما می دانیم این خودرو با ترکیب چهار موتور با ارزش ۱۰۸ اسب بخار کار می کند. مطمئنا برای دریافت جزئیات بیشتر باید تا برگزاری نمایشگاه ژنو ۲۰۱۶ صبر کنیم.

خودروی Quant FE (پسوند E برای سیر تکاملی این خودرو آورده شده است) به نظر می رسد که مانند خودروی Quant F سال گذشته با همان 1,075 اسب بخار قدرت تولید شده و صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 2.8 ثانیه به دست می آورد.

خودروی Quant FE (پسوند E برای سیر تکاملی این خودرو آورده شده است) به نظر می رسد که مانند خودروی Quant F سال گذشته با همان ۱,۰۷۵ اسب بخار قدرت تولید شده و صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۲.۸ ثانیه به دست می آورد.

با استناد به کمپانی Nanoflowcell که می گوید کابین این خودرو کاملا باز طراحی شده و چشم های مشتاقی را می خواهد که آن را تایید کنند، تغییرات اساسی در داخل این خودرو را بازگو می کند و نشان از آن دارد که Nanoflowcell طراحی داخلی آن را کاملا تغییر داده است.

سایت تکرا تصمیم دارد که خبر های نمایشگاه اتومبیل ژنو را در حد امکان به خوبی پوشش دهد. علاوه بر ماشین بروز شده  Nanoflowcell، نمایشگاه ژنو امسال میزبان خودروهایی چون بوگاتی کایرون، یک ابر ماشین از لامبورگینی، کانسپت Vauxhall GT و بدون شک تعداد زیادی از خودرو های زیبا و پر قدرت دیگر خواهد بود. این شوی ماشین در ۱۱ اسفند (۱ مارس) آغاز خواهد شد.

خودروی Quant F در نمایشگاه اتومبیل ژنو 2015 به نمایش درآمد

خودروی Quant F در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۵ به نمایش درآمد

خودروی Quant F با در های باز

طراحی Quant F از نمای پشت

مدل Quantino که در نمایشگاه اتومبیل ژنو 2015 به روی صحنه رفت

مدل Quantino که در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۵ به روی صحنه رفت

مدل Quantino با 136 اسب بخار قدرت

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gizmag


 

عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته Nanoflowcell و خودروی جدیدی به نام Quant FE اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا