آیفون تولدت مبارک !

آیفون تولدت مبارک !

9 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

9 سال پیش در چنین روزی، نهم ژانویه 2007، استیو جابز در نمایشگاه سانفرانسیسکو با هیجان خبری را اعلام کرد. اول از همه، این کمپانی نام خود را از شرکت کامپیوتری اپل به شرکت اپل تغییر داد، گیرنده دیجیتالی اپل تی وی رسما اعلام و همچنین از دستگاهی رونمایی گردید که برای این کمپانی تاریخ ساز شد؛ آیفون اپل.

گوشی آیفون نه ساله شد !

۹ سال پیش در چنین روزی، نهم ژانویه ۲۰۰۷، استیو جابز در نمایشگاه سانفرانسیسکو با هیجان خبری را اعلام کرد. اول از همه، این کمپانی نام خود را از شرکت کامپیوتری اپل به شرکت اپل تغییر داد، گیرنده دیجیتالی اپل تی وی رسما اعلام و همچنین از دستگاهی رونمایی گردید که برای این کمپانی تاریخ ساز شد؛ آیفون اپل.

در واقع، نهم ژانویه ۲۰۰۷ را می توان روز تولد آیفون نامید. روزی که تمامی شایعات پیرامون این دستگاه به واقعیت تبدیل شد و آیفون به صورت رسمی معرفی گردید.

این آیفون یک ماه بعد در ۲۹ ژوئن ۲۰۰۷ عرضه شد. مدل ۴ گیگا بایتی آن به قیمت ۴۹۹ دلار و مدل ۸ گیگا بایتی با برچسب ۵۹۹ دلار، قیمت گذاری شد. به عنوان اولین نسل، این دستگاه با مشکل زیادی در دریافت سیگنال ۳G مواجه بود اما در همان زمان اختراعی نوآورانه به حساب می آمد و حتی مجله تایم از آن با عنوان اختراع سال نام برد.

نه سال بعد خانواده آیفون هنوز محکم و استوار در مسیر موفقیت های گذشته گام بر می دارد. تکرار موفقیت های قبل با آیفون ۶S و ۶S پلاس ادامه یافت و اکنون صحبت از آیفون ۷ بوده که موضوع بسیاری از شایعات است.

این آیفون استیو جابز است! دستگاهی که انقلابی در صنعت گوشی به حساب می آید.

باید به احترام جابز و دستگاه او برخاست و با صدای بلند گفت: ” آیفون تولدت مبارک”

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


 

عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته آیفون تولدت مبارک ! اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا