طراحی و مدیریت وبسایت

وبسایت هر شرکت، ویترین آن شرکت است
شرکت های کوچک و بزرگ ، وبسایت های خود را با شور و اشتیاق طراحی و برپا می کنند ولی پس از یک هفته به علل مختلف آن را رها می سازند.
وب سایت هر شرکت باید علاوه بر بهره مندی از تکنولوژی روز، دارای محتوی مناسب ، مرتبط و روزانه باشد تا علاوه بر جذب بازدید کننده بتواند در نتایج جستجوگرهای اینترنتی خود را بالا بکشد و بیشتر و بیشتر به شرکت منفعت برساند.
شرکت های کوچک و کم پرسنل، معمولا نمی توانند وقت و هزینه ای صرف ِ وب سایت خود کنند چرا که تولید محتوی و رعایت نکات سئو در آن و همچنین وارد کردن روزانه اطلاعات در وب سایت شرکت، نیاز به کاربر ِ نسبتا تخصصی دارد که استخدام او در شرکت می تواند هزینه ی سنگینی را تحمیل کند.

گروه تاپ8 ، پس از عقد قرارداد، محتوی مناسب فعالیت ِ شرکت را به صورت دوره ای به سایت تزریق کرده و سایت شرکت را به روز نگه می دارد. هزینه ی زیادی به شرکت تحمیل نمی شود زیرا گروه تاپ 8 بدون حضور در محل شرکت این کار را پیش می برد و هزینه های جانبی معمول ِ یک کارمند ایجاد نمی شود.

شرکت هایی که در آغاز راه هستند نیز می توانند از خدمات تاپ8 بهره بگیرند. طراحی سایت های شرکتی با هسته و قدرت بالای نرم افزارهای به روز ، بهره گیری از قالب ها و طرح های کاربردی با هزینه ای معقول می تواند در استارت ِ فعالیت ِ یک شرکت بسیار کمک رسان باشد.

در زیر نمونه از از فعالیت های گروه طراحی ومدیریت وبسایت تاپ8 را ملاحظه می فرمایید:

سخاب: کارگزار اسناد خزانه اسلامی بانکی SAKHAB.ir

اکودیکـــ: دانشنامه اقتصادی

فروشگاه اینترنتی پازل ایران

اجاره خودرو PSP

هلدینگ دراج کویر

اجاره خودرو پرشین سیر پاسارگاد

پازل گالری

بورس ضایعات ایران آیزکس izex.ir

موسسه اعزام دانشجو پرشین پادنا آراد PPARAD.com

Sustainable Assurance Solutions