آیفون ۷ می تواند به فروش ۸۰ میلیونی دست پیدا کند

آیفون ۷ می تواند به فروش ۸۰ میلیونی دست پیدا کند

30 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اپل می تواند به فروش 80 میلیون دستگاه آیفون 7 دست پیدا کند

به ازای هر ۵ تحلیلگری که بر این باورند فروش آیفون بعدی شرکت اپل راضی کننده نخواهد بود، یک تحلیل گر وجود دارد که معتقد است فروش گوشی آیفون ۷ راضی کننده خواهد بود. این بار نوبت به Cowen و شرکت تحلیلی Timothy Arcuri است تا به سرمایه گزاران شرکت ساکن کوپرتینو اطمینان بخشد که آیفون ۷ فروش قابل توجهی خواهد داشت.

طبق گزارش منتشر شده این شخص، یک سوم تمامی دارندگان آیفون دو نسل پیش به قبل و نسل های فعلی باعث می شوند تا درصد بروزرسانی های احتمالی در ۴ الی ۵ فصل آتی به ۴۳ درصد برسد. بنابراین پتانسیل فروش ۶۰ الی ۷۰ میلیونی آیفون های جدید به مانند آیفون ۶ اس وجود دارد.

تحلیل گر شرکت Arcuri بر این باور است رشد فروش آیفون های اپل، امسال توسط کاربرانی رقم خواهد خورد که به دنبال آپگرید و بروزرسانی دستگاه های خود هستند. او در حالی که معتقد است فروش آیفون ۷ بسیار خوب خواهد بود اعتقاد دارد که استفاده از تکنولوژی های جدید و ایجاد تغییرات بزرگ (مثل بکار گرفتن از صفحه نمایش OLED) می تواند محصولات آیفون را بسیار جذاب تر از گذشته بکند.

انتظار می رود آیفون ۷ که در سال جاری عرضه می شود از لحاظ ظاهری تغییر چندانی نداشته باشد و و تنها جایگاه خطوط آنتن تغییری جزئی نسبت به مدل های نسل قبل پیدا کند. گفته می شود که تغییرات گسترده ظاهری و سخت افزاری در آیفون سال ۲۰۱۷ شرکت اپل اعمال خواهد شد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته آیفون ۷ می تواند به فروش ۸۰ میلیونی دست پیدا کند اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا