اموجی های واقعیت مجازی به ویدیو ۳۶۰ درجه ای فیس بوک اضافه می شوند

اموجی های واقعیت مجازی به ویدیو ۳۶۰ درجه ای فیس بوک اضافه می شوند

23 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اموجی های واقعیت مجازی به شما اجازه می دهند علاوه بر تماشای ویدیوی 360 درجه ای، عکس العمل خود را نسبت به آنها به اشتراک بگذارید.

اموجی های واقعیت مجازی به شما اجازه می دهند علاوه بر تماشای ویدیوی ۳۶۰ درجه ای، عکس العمل خود را نسبت به آنها به اشتراک بگذارید.

واقعیت مجازی به شلیک سفینه ها در بازی Eve:Gunjack و یا تماشای برنامه های مختلف در فضای واقعیت مجازی خلاصه نمی شود؛ بلکه در حال حاضر و با استفاده از گییر VR می توانید ویدیو ۳۶۰ درجه ای را در فیس بوک آپلود کنید.

آکیولس شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید عکس العمل های مختلف را دیده و از آنها استفاده کنید؛ برای مثال اموجی های مختلفی که فیس بوک اوایل امسال منتشر کرده را می توان در فضای واقعیت مجازی گوشی هوشمند بیننده به کار برد.

اگر چند لحظه ی کوتاه به دکمه ی Like نگاه کنید، اموجی های واقعیت مجازی با شکل های احساسی متفاوت روبروی شما ظاهر می شوند و می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. اگر دوست دارید اموجی Wow را برای یکی از دوستان که عکس ۳۶۰ درجه ای آپود کرده ارسال کنید، نگران نباشید؛ چرا که پشتیبانی این برنامه از عکس ۳۶۰ درجه ای تا چند هفته ی آینده فعال می شود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: engadget


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته اموجی های واقعیت مجازی به ویدیو ۳۶۰ درجه ای فیس بوک اضافه می شوند اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا