انتشار آپدیت ویندوز ۱۰ در ۲ آگوست (۱۲ مرداد)

انتشار آپدیت ویندوز ۱۰ در ۲ آگوست (۱۲ مرداد)

29 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اولین آپدیت ویندوز 10 از دوم آگوست (12 مرداد) در دسترس قرار می گیرد.

اولین آپدیت ویندوز ۱۰ از دوم آگوست (۱۲ مرداد) در دسترس قرار می گیرد.

کمپانی مایکروسافت امروز با انتشار یک بلاگ پست این خبر را اعلام کرد: “مایکروسافت از دوم آگوست، آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ را معرفی می کند.” توضیح بیشتری در این باره اضافه نشده است. این احتمال وجود دارد که مایکروسافت این تاریخ را اشتباها اعلام کرده باشد. انتظار داریم که بیانیه ی رسی این خبر هرچه زودتر اعلام شود.

مایکروسافت قبلا آپدیت سالگرد ویندوز ۱۰ را در ماه مارچ و در کنفرانس Build اعلام کرده بود. تمرکز اول این آپدیت بر ویندوز Ink قرار دارد که به ساخت قابلیت هایی برای کاربرد پر قدرت استایلوس مربوط می شود. همچنین، چندین برنامه ی افزودنی به Edge اضافه شده است. از دیگر تفاوت های این آپدیت می توان به بهبود عملکرد Hello و کورتانا و اضافه شدن چند ترفند رابط اشاره کرد.

همانطور که از نام آن پیداست، تاریخ انتشار آپدیت ویندوز ۱۰ به سالگرد انتشار ویندوز ۱۰ در سال گذشته بسیار نزدیک است؛ این ویندوز کار خود را از ۲۹ جولای سال گذشته آغاز کرد. از آن زمان تا به حال، مایکروسافت تلاش کرد تا ویندوز ۱۰ را در ۳۰۰ میلیون دستگاه فعال در سراسر جهان قرار دهد که البته تمام روش ها خوشایند نبود. (پرداخت غرامت ۱۰۰۰۰ دلاری به خانمی که مجبور به نصب ویندوز ۱۰ شد) لازم به ذکر است که بخش عظیمی از این برنامه، کمک بزرگی برای کاربران ویندوز ۷ و ۸ بود که توانستند از این ویندوز به صورت رایگان بهره مند شوند.

آپدیت ویندوز ۱۰ سالگرد برای تمام کسانی که ویندوز ۱۰ را دریافت کرده اند، رایگان خواهد بود. سایر کسانی که هنوز از نسخه های قدیمی تر ویندور استفاده می کنند باید برای دریافت این آپدیت، مبلغ ۱۱۹ دلار را پرداخت کنند؛ بدین ترتیب، احتمال دریافت نسخه کاهش می یابد. بنابراین پیشنهاد می کنیم که قبل از حذف دانلود رایگان ویندوز ۱۰، هرچه سریع تر آن را دریافت کنید.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: theverge


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته انتشار آپدیت ویندوز ۱۰ در ۲ آگوست (۱۲ مرداد) اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا