انتشار تصویر ایرپاد اپل با اتصال دهنده ی لایتنینگ

انتشار تصویر ایرپاد اپل با اتصال دهنده ی لایتنینگ

30 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

 تصاویر جدید، ایرپاد اپل را با اتصال دهنده ی لایتنینگ نشان می دهند.

تصاویر جدید، ایرپاد اپل را با اتصال دهنده ی لایتنینگ نشان می دهند.

یکی از شایعات مهمی که امسال بر سر زبان ها افتاده، حذف جک هدفون ۳.۵ میلی متری در آیفون ۷ اپل است. این کمپانی با حذف این قابلیت می تواند آیفون ها را باریک تر کند، و یا اینکه فضای بیشتری برای باتری حجیم تر داشته باشد. یکی دیگر از احتمالاتی که پیش بینی می شود این است که حذف جک هدفون استاندارد به ضد آب کردن دستگاه کمک می کند، چرا که یک منفذ برای ورود آب کم شده است.

تایید و تکذیب خبر حذف جک هدفون بارها و بارها بر سر زبان ها افتاده است. امروز تصاویر جدیدی از وبسیات ویبو منتشر شده که ایرپاد اپل را با اتصال دهنده ی لایتنینگ نشان می دهد. این تصاویر با شایعه ی اخیری که منتشر شده همخوانی دارد؛ در این خبر اعلام شد که کمپانی اپل یک جفت از این ایرپاد ها را همراه با گوشی آیفون ۷ به فروش می رساند. همچنین انتظار داریم که این ایرپاد در بسته بندی آیفون ۷ پلاس نیز به فروش برسد.

هیچ کدام از این شایعات به تایید و یا تکذیب کمپانی اپل نرسیده اند. در واقع، انتشار چند تصویر از ایرپاد های مجهز به جک هدفون نشان می دهد که این هدفون ها نیز همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. احتمالا صحت و سقم این شایعه تا زمان معرفی رسمی دستگاه مشخص نخواهد شد.

انتظار می رود که کمپانی اپل در ماه سپتامبر از گوشی آیفون ۷ رونمایی کند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته انتشار تصویر ایرپاد اپل با اتصال دهنده ی لایتنینگ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا