انتشار رندرهای هواوی آنر ۸ از خصوصیات آن خبر می دهد

انتشار رندرهای هواوی آنر ۸ از خصوصیات آن خبر می دهد

5 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

رندرهای گوشی هواوی آنر 8 در فضای اینترنت منتشر شد و زوایای مختلفی از این گوشی را به نمایش گذاشت.

رندرهای گوشی هواوی آنر ۸ در فضای اینترنت منتشر شد و زوایای مختلفی از این گوشی را به نمایش گذاشت.

این رندرها نسخه ی سفید رنگ هواوی آنر ۸ را نشان می دهند. طراحی ظاهری که در تصویر مشاهده می کنید با اطلاعاتی که ماه گذشته توسط تاییدیه ی تنا منتشر شد، مطابقت دارد. اگر از هوادارن برند آنر باشید، با دیدن این رندرها متوجه شباهت این دستگاه با مدل آنر وی ۸ (تصویر زیر) خواهید شد.

لازم به ذکر است که بنا بر اخبار گذشته، انتظار می رود از گوشی هوآوی آنر ۸ در ۱۱ جولای رونمایی شود. گوشی هواوی آنر ۸ از تراشه ی کیرین ۹۵۰ برخوردار بوده و از نمایشگر ۵.۲ اینچی تمام اچ دی بهره می برد. این گوشی با دو مدل رم ۳ و ۴ گیگابایتی و در ۳ مدل حافظه ی ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد. هواوی آنر ۸ به دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی مجهز شده و دوربین سلفی آن، ۸ مگاپیکسلی خواهد بود. یک باتری ۲۹۰۰ میلی آمپر ساعتی نیز برای تامین انرژی دستگاه تعبیه شده است.

این رندرها نسخه ی سفید رنگ هواوی آنر 8 را نشان می دهند. طراحی ظاهری که در تصویر مشاهده می کنید با اطلاعاتی که ماه گذشته توسط تاییدیه ی تنا منتشر شد، مطابقت دارد. اگر از هوادارن برند آنر باشید، با دیدن این رندرها متوجه شباهت این دستگاه با مدل آنر وی 8 (تصویر زیر) خواهید شد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته انتشار رندرهای هواوی آنر ۸ از خصوصیات آن خبر می دهد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا