اولین پهباد سرنشین دار جهان در نمایشگاه CES 2016

اولین پهباد سرنشین دار جهان در نمایشگاه CES 2016

7 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اولین پهباد سرنشین دار جهان در نمایشگاه CES 2016

اولین پهباد سرنشین دار جهان توسط یک شرکت چینی رونمایی شد.

کمپانی Ehang که در گوانژو چین مستقر است از پهباد Ehang 184 در نمایشگاه CES 2016 لاس وگاس رونمایی کرد. در یک ویدئو که این شرکت از پرواز ۱۸۴ به نمایش گذاشت، پهبادی شبیه به یک هلیکوپتر کوچک دیده می شود که با چهار ملخ نازک چند لایه موازی، شبیه به هیچ کدام از پهباد های دیگر به نظر نمی رسد.

بر اساس گفته های این شرکت، اولین پهباد سرنشین دار جهان در دو ساعت می تواند به طور کامل شارژ شده و با ۱۰۰ کیلو گرم بار به مدت ۲۳ دقیقه پرواز کند. کابین پهباد ۱۸۴ متناسب با یک نفر با یک کوله پشتی کوچک، تهویه مطبوع مناسب و یک چراغ مطالعه طراحی شده است.

اولین پهباد سرنشین دار جهان می تواند در ارتفاع ۳۰۰ تا ۵۰۰ متری از سطح زمین و تا مسافت ۳.۵ کیلومتر را با حداکثر سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت طی کند.

چیانگ شیائو، بنیانگذار و مدیر ارشد مالی شرکت Ehang گفت: “شرکت او امیدوار است این پهباد را با قیمتی بین ۲۰۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰ دلار در سال جاری به فروش برساند.”

اولین پهباد سرنشین دار جهان می تواند در ارتفاع 300 تا 500 متری از سطح زمین و تا مسافت 3.5 کیلومتر را با حداکثر سرعت 100 کیلومتر بر ساعت طی کند.

وی گفت سرنشین پهباد ۱۸۴ هیچ کنترلی بر روی آن ندارد و این شرکت در حال برنامه ریزی یک مرکز کنترل از راه دور است تا بدون هیچ مشکلی و در سلامت کامل این پهباد را هدایت کند.

دریک ژیانگ مدیر ارشد بازار یابی این شرکت گفت که این وسیله نقلیه بیش از صد بار با ارتفاع کم در یک منطقه جنگلی در گوانژو آزمایش شده و چندین بار نیز با یک سرنشین به پرواز درآمده است.

.

.

منبع: theguardian


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته اولین پهباد سرنشین دار جهان در نمایشگاه CES 2016 اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا