تشویق به اهدای عضو با اپلیکیشن Health در iOS 10

تشویق به اهدای عضو با اپلیکیشن Health در iOS 10

5 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کمپانی اپل با ایجاد قابلیتی جدید در iOS 10 کاربران را به اهدای عضو تشویق می کند.

کمپانی اپل با ایجاد قابلیتی جدید در iOS 10 کاربران را به اهدای عضو تشویق می کند.

تیم کوک مدیر عامل اپل، به خوبی از رنج دوستی که به انتظار اهدای عضو نشسته با خبر است، به همین دلیل اعضای کمپانی قصد دارند سختی کمبود عضو را آسان تر کنند. به گزارش Associated Press، این کمپانی دکمه ی جدیدی را در اپلیکیشن Health سیستم عامل iOS 10 قرار خواهد داد تا روند ثبت نام در اداره ی اهدای عضو ملی را راحت تر کند. انتظار می رود که برنامه ی نامبرده تا اوایل پاییز امسال و در زمان معرفی آیفون و سیستم عامل بعدی، راه اندازی شود.

تیم کوک سخاوتمندانه به دوست خود پیشنهاد کرده بود که بخشی از کبد خود را به او اهدا کند؛ او شاهد بود که انتظار استیو جایز یکی از بنیانگذاران اپل، در لیست انتقال عضو بسیار طاقت فرسا بوده است.

کمپانی اپل تنها شرکتی نیست که چنین گزینه ای را فراهم کرده است؛ فیس بوک نیز از سال ۲۰۱۲ شرایطی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند با عنوان اهدا کننده ی عضو وارد این شبکه شوند. مارک زاکربرگ در آن زمان اعلام کرده بود که او نیز با الهام از استیو جابز این برنامه را اجرا کرده است. استیو جایز در سال ۲۰۱۰ کمک کرد تا لایحه ی اهدای عضو در کالیفرنیا به یک قانون تبدیل شود، به این ترتیب روند پیدا کردن عضوهای همخوان آسان تر شده بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: engadget


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تشویق به اهدای عضو با اپلیکیشن Health در iOS 10 اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا