تصویر آیفون ۷ در رنگ طلایی منتشر شد

تصویر آیفون ۷ در رنگ طلایی منتشر شد

6 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

به نظر می رسد که آیفون 7 در رنگ طلایی یکی از گزینه های رنگی این دستگاه خواهد بود.

به نظر می رسد که آیفون ۷ در رنگ طلایی یکی از گزینه های رنگی این دستگاه خواهد بود.

گوشی آیفون ۶ اس اپل در گزینه های رنگی رز گلد، نقره ای، طلایی و خاکستری عرضه شد و احتمال اینکه آیفون ۷ نیز در این رنگ ها عرضه شود بسیار زیاد است؛ در حال حاضر و با انتشار این تصویر به نظر می رسد که این خبر تایید شده است.

تصویر اخیری که از آیفون ۷ در رنگ طلایی منتشر شده، شباهت این دستگاه با آیفون ۶ و آیفون ۶ اس را نشان می دهد، البته با تفاوت های کوچکی مثل برجستگی دوربین که بنابر شایعات، در آیفون ۷ نیز وجود خواهد داشت.

هفته های قبل، تصاویری از آیفون ۷ در رنگ مشکی و یا خاکستری تیره منتشر شده بود و حالا به نظر می رسد که این تصویر نیز به دنبال عکس های قبلی آمده و دوربین اصلی را با چند میلی متر برجستگی از سطح بدنه ی گوشی به نمایش گذاشته است.

تصویر لو رفته از آیفون ۷ در رنگ طلایی ، جزئیات دیگری از پورت هدفون این دستگاه را فاش می کند. به نظر می رسد که شایعات گذشته مبنی بر حذف جک هدفون ۳.۵ میلی متری در آیفون ۷ و آیفون ۷ پرو، تایید شده اند و این پورت با یو اس بی نوع سی جایگزین خواهد شد. علاوه بر این، یک منفذ را مابین دوربین و فلاش مشاهده می کنید که گفته می شود برای جایگاه ماژول لیزر فوکوس در نظر گرفته شده است.

هفته های قبل، تصاویری از آیفون 7 در رنگ مشکی و یا خاکستری تیره منتشر شده بود و حالا به نظر می رسد که این تصویر نیز به دنبال عکس های قبلی آمده و دوربین اصلی را با چند میلی متر برجستگی از سطح بدنه ی گوشی به نمایش گذاشته است.

لازم به ذکر است که به گزارش وال استریت ژورنال، آیفون ۷ از نسخه ی حافظه ی ۱۶ گیگابایتی برخوردار نبوده و نسخه ی ۳۲ گیگابایتی جایگزین آن خواهد شد. البته این تفاوت در حافظه، روی قیمت ۷۹۰ دلاری آن تاثیر نخواهد داشت.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gizmochina


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تصویر آیفون ۷ در رنگ طلایی منتشر شد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا