تلویزیون اولترا اسلیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

تلویزیون اولترا اسلیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

6 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

تلویزیون اولترا اسلیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2016
تلویزیون اولترا اسلیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 معرفی شد. سامسونگ در این رویداد، تلویزیون SUHD فوق باریک، منحنی و زیبای خود را به نمایش گذاشت.
تلویزیون اولترا اسلیم سامسونگ به تکنولوژی کوانتوم دات مجهز شده که رنگ ها را با غنا و عمق بیشتری نشان می دهد. تکنولوژی کوانتوم دات در تمام تلویزیون های هوشمند ۱۰۸۰ پیکسلی سامسونگ و مدل های اولترا اچ دی UHD، که در سال ۲۰۱۶ تولید می شوند، تعبیه خواهد شد.
اگر یک تلویزیون ال ای دی LED ساده را در کنار تلویزیون های مجهز به کوانتوم دات قرار دهید، تفاوت بارز آنها را می بینید. تولید تلویزیون های کوانتوم دات سامسونگ در سال ۲۰۱۶، در مقایسه با سال گذشته، پیشرفت بسیاری داشته است.
در تصویر زیر، نسخه ی قبلی تلویزیون کوانتوم دات سامسونگ  را در سمت چپ و کوانتوم دات ۲۰۱۶ در سمت راست می بینید. رنگها شفافیت و عمق بیشتری دارند؛ در مجموع کیفیت تصاویر بالاتر است.

در تصویر زیر، تلویزیون کوانتوم دات سامسونگ را در سمت چپ و کوانتوم دات 2016 در سمت راست می بینید. رنگها شفافیت و عمق بیشتری دارند و کل تصویر کیفیت بالاتری دارد. .
تلویزیون هوشمند ۲۰۱۶ سامسونگ و اولترا اچ دی UHD 2016 سامسونگ، به نمایش تصاویر با کیفیت HDR مجهز شده اند، (فرمتی که طیف گسترده تری از نور را برای ثبت تصاویر، فراهم کرده و به تصاویر به ثبت رسیده غنا و روح می بخشد.) این بدان معنی است که این تلویزیون های می توانند تمام انواع فیلم و عکسی را که با کیفیت HDR به ثبت رسیده اند، شفاف تر، مشکی های عمیقتر، هایلایت های روشن تر و با کیفیت تر به نمایش بگذارند. ترکیب ویژگی های سامسونگ، تصویر خیره کننده ای را به وجود آورده است.

 مشکی های عمیق، هایلات های روشن تر و کیفیت تصاویر بهتری را به نمایش می گذارد. ترکیب تلاش های سامسونگ، تصویر خیره کننده است. .

هنوز خبری از قیمت و یا تولید عمده ی تلویزیون اولترا اسلیم سامسونگ به گوش نرسیده است، البته انتظار می رود که قیمت بالایی داشته باشد. تلویزیون های اولترا اسلیم سامسونگ ، نمایی از تلویزیون های آینده را به نمایش می گذارند. قرار است آینده ای روشن، باریک و رنگارنگ داشته باشیم.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تلویزیون اولترا اسلیم سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا