توقف استفاده از برنامه های آکیولس ریفت در اچ تی سی وایو

توقف استفاده از برنامه های آکیولس ریفت در اچ تی سی وایو

23 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

آپدیت جدید آکیولس، راه استفاده از برنامه های آکیولس ریفت روی دستگاه اچ تی سی وایو را مسدود کرده است.

آپدیت جدید آکیولس، راه استفاده از برنامه های آکیولس ریفت روی دستگاه اچ تی سی وایو را مسدود کرده است.

کاربران اچ تی سی وایو و آکیولس ریفت، وجوه اشتراک زیادی دارند؛ دسترسی به اپلیکیشن ها و بازی های مشابه، نمونه ای از آنها هستند. با اینحال، به نظر می رسد که حفره ای میان آین دو هدست واقعیت مجازی به وجود آمده است.

آکیولس، آپدیت جدیدی منتشر کرد که در آن، “پلت فرم بررسی صداقت” بهبود یافته؛ همچنین، پشتیبانی از ریوایو (Revive) نیز متوقف شده است. ریوایو، یک ابزار غیر رسمی است و شرایطی را فراهم می کند تا برنامه های آکیولس ریفت روی اچ تی سی وایو، اجرا شوند. اگر از سازندگان ریوایو بپرسید، آنها معتقدند که آکیولس، اتصال دستگاه سخت افزار خود را چک می کند، بدون اینکه اپلیکیشن هایی که استفاده می کنید را مورد بررسی قرار دهد. پیش از این، تنها کافی بود که هر اپلیکیشن را متقاعد کنید که از دستگاه آکیولس ریفت استفاده می کنید.

گذر از این سد برای کاربران آکیولس ریفت (DK2 آخرین نسخه) بسیار آسان است؛ اما برای هوادارن واقعیت مجازی که تنها توانایی پرداخت یک دستگاه را دارند، خوشایند نیست.

سخنگوی آکیولس به آرس تکنیکا گفته است که این آپدیت جدید، تنها ریوایو را هدف قرار نمی دهد، بلکه مبارزه با عناوینی است که توسعه دهندگان خارجی برای ایجاد آن تلاش کرده اند. ناگفته نماند که اگر بررسی سخت افزاری انجام نشود، شرایط کرک کردن برای برنامه نویسان به آسانی فراهم می شود، اما این وضعیت باعث ایجاد یک تاثیر سرد بر صاحبان وایو می شود که تنها می خواهند بدانند امکان استفاده از چه برنامه هایی را ندارند.

این اثر برای آکیولس نیز متناقض است؛ همانطور که پالمر لاکی (بنیانگذار آکیولس ریفت) می گوید، او قصد نداشت افراد را به هدست های خود محدود کند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: engadget


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته توقف استفاده از برنامه های آکیولس ریفت در اچ تی سی وایو اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا