حالت پانورما در برنامه دوربین ویندوز ۱۰ موبایل  

حالت پانورما در برنامه دوربین ویندوز ۱۰ موبایل  

20 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

به زودی، حالت پانورما به صورت درون برنامه ای و به طور پیش فرض در برنامه دوربین ویندوز 10 موبایل جای خواهد گرفت.

به زودی، حالت پانورما به صورت درون برنامه ای و به طور پیش فرض در برنامه دوربین ویندوز ۱۰ موبایل جای خواهد گرفت.

با توجه به اخبار و شایعات جدید به بیرون درز شده، مایکروسافت یک گزینه ی حالت پانوراما به طور پیش فرض برای برنامه دوربین ویندوز ۱۰ موبایل در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این تکنولوژی در اصل در تصویری که به بیرون درز شده است دیده می شود که می توانید آن را در تصویر بالا ببینید، حالت پانوراما دکمه اختصاصی خود را در به طور پیش فرض در برنامه دوربین ویندوز ۱۰ موبایل خواهد داشت. در حال حاضر کاربران ویندوز ۱۰ موبایل باید از یک نرم افزار اختصاصی برای گرفتن عکس های پانوراما، استفاده می کنند که به نظر می رسد اکنون با توجه به اینکه اکثر گوشی ها یک حالت پانورامای درون برنامه ای خواهند داشت، این نرم افزار نیز کاربرد خود را از دست بدهد.

ایجاد یک عکس پانوراما تجربه ساده ای است، کاربر برنامه ی دوربین را باز کرده و گوشی خود را در موقعیت عمودی قرار می دهد، سپس می تواند بر روی دکمه جدید پانوراما ضربه بزند و گوشی خود را از چپ به راست حرکت دهند، در این حالت تصاویر متعددی گرفته می شود که این تصاویر با هم به یک عکس پانوراما تبدیل می شوند.

بر اساس این گزارش، حالت جدید پانوراما، در ابتدا به پرچمداران نسل فعلی مایکروسافت محدود خواهد شد، در واقع لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL این قابلیت را در برنامه دوربین ویندوز ۱۰ موبایل دریافت خواهند کرد. با این حال، پس از آن،  کمی بعد در سال جاری، فرصت خوبی برای در اختیار داشتن حالت پانوراما برای دیگر گوشی های ویندوز ۱۰ موبایل  وجود خواهد داشت. ما انتظار داریم که ویژگی های جدیدی در اختیار صاحبان لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ XL قرار گیرد.

با اینکه قابلیت حالت پانوراما به طور پیش فرض در برنامه ی دوربین ویندوز ۱۰ موبایل قابلیت خاصی به حساب نمی آید، ولی با این حال سرویس های مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ (هم PC و نسخه های تلفن همراه) را برجسته می کند، یعنی نشان می دهد که ویژگی های جدید به طور مداوم در این پلت فرم به روز رسانی می شوند. اگر شایعات ساخت گوشی های سرفیس توسط مایکروسافت به حقیقت بپیوندد، ویندوز ۱۰ موبایل بیش از پیش بهبود خواهد یافت.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته حالت پانورما در برنامه دوربین ویندوز ۱۰ موبایل   اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا