دلایل اپل برای حذف جک هدفون در آیفون ۷

دلایل اپل برای حذف جک هدفون در آیفون ۷

11 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

دلایل اپل برای حذف جک هدفون در آیفون 7
جک هدفون در آیفون ۷ حذف خواهد شد. بنابر اخبار اعلام شده، اپل قصد دارد جک هدفون استاندارد ۳.۵ میلی متری را حذف کرده و از هدفون های لایتنینگ استفاده کند. ناگفته نماند که آیفون ۷ از پورت مشابه، شارژ خواهد شد.

کاربران آیفون های جدید می توانند از هدفون های وایرلس که از طریق بلوتوث متصل می شوند، استفاده کنند. ممکن است در کوتاه مدت برای کاربران آزار دهنده باشد، با اینحال جایگزین کردن این تکنولوژی صد ساله با پورت های لایتنینگ، برای اپل سودمند خواهد بود.

اپل می تواند گوشی های خود را باریک تر بسازد. مردم عاشق گجت های باریک هستند. حذف جک هدفون می تواند گوشی های جدید را ۱ میلی متر باریک تر کند. (آیفون ۶ اس ۷.۱ میلی متر است.)

اپل می تواند گوشی های خود را باریک تر بسازد. مردم عاشق گجت های باریک هستند. حذف جک هدفون می تواند گوشی های جدید را 1 میلی متر باریک تر کند. (آیفون 6 اس 7.1 میلی متر است.).

با هدفون جدید به پک باطری برای تنظیم ولتاژ و حذف صداهای آزاردهنده نیازی نیست. برای مثال هدفون های Bose بسیار عالی هستند، اما پک باطری آنها که صداهای اضافی را حذف می کند، ظاهر بدی دارد. اما پورت لایتنینگ از خود آیفون انرژی می گیرد، بنابراین به پک باطری نیاز نخواهد داشت.

با هدفون جدید به پک باطری برای تنظیم ولتاژ و حذف صداهای آزاردهنده نیازی نیست. برای مثال هدفون های Bose بسیار عالی هستند، اما پک باطری آنها که صداهای اضافی را حذف می کند، ظاهر بدی دارد. اما پورت لایتنینگ از خود آیفون انرژی می گیرد، بنابراین به پک باطری نیاز نخواهد داشت..

صداها با کیفیت بالاتری پخش می شوند. اتصال دهنده های لایتنینگ دیجیتال، می توانند کیفیت بالاتری را نسبت که جک ۳.۵ میلیمتری ارائه دهند. به گزارش AppleInsider، اپل برای تولید و عرضه ی خدمات Hi-Res، که موسیقی در آن با کیفیت بالاتری پخش می شود، تلاش می کند. (سایت اسپوتیفای و سایر شرکت های ارائه دهنده ی خدمات مشابه، جریان صدا با کیفیت بالایی را ارائه می دهند.) چنین صدایی تنها از پورت لایتنینگ پخش می شود.

صداها با کیفیت بالاتری پخش می شوند. اتصال دهنده های لایتنینگ دیجیتال، می توانند کیفیت بالاتری را نسبت که جک 3.5 میلیمتری ارائه دهند. به گزارش AppleInsider، اپل برای تولید و عرضه ی خدمات Hi-Res، که موسیقی در آن با کیفیت بالاتری پخش می شود، تلاش می کند. (سایت اسپوتیفای و سایر شرکت های ارائه دهنده ی خدمات مشابه، جریان صدا با کیفیت بالایی را ارائه می دهند.) چنین صدایی تنها از پورت لایتنینگ پخش می شود. .

هوشمندتر خواهد بود. می توانید هدفون جدید را تنظیم کنید که به محض اتصال با دستگاه، اپلیکیشن اسپوتیفای، اپل موزیک و یا هر اپلیکیشن دیگری را فعال کند. به دلیل دیجیتالی بودن سیگنال ها، اطلاعات بیشتری از طریق سیم ها منتقل می شود.

 هوشمندتر خواهد بود. می توانید هدفون جدید را تنظیم کنید که به محض اتصال با دستگاه، اپلیکیشن اسپوتیفای، اپل موزیک و یا هر اپلیکیشن دیگری را فعال کند. به دلیل دیجیتالی بودن سیگنال ها، اطلاعات بیشتری از طریق سیم ها منتقل می شود..

تاریخچه ی اپل سرشار از تغییرات اینچنینی در این عرصه است. زمانیکه اپل درایو فلاپی را برای اولین بار در iMac حذف کرد، با نارضایتی مردم روبرو شد. همین قضیه در مورد حذف درایو های CD/DVD در Mac ها تکرا شد. اپل، پورت فایروایر ۴۰۰ و ۸۰۰ را هم از کامپیوترهای خود حذف کرده است. موضع اپل در تمام این تغییرات صحیح بوده است، و تمام شرکت ها دنباله رو اپل بوده اند. فلاپی، CD و فایروایر همگی از این عرصه خارج شدند. مک بوک جدید، تنها به پورت یو اس بی مدل C و جک هدفون مجهز شده است. با تمام این اوصاف، باید برای دیدن نتایج این تغییرات منتظر بمانیم.

 تاریخچه ی اپل سرشار از تغییرات اینچنینی در این عرصه است. زمانیکه اپل درایو فلاپی را برای اولین بار در iMac حذف کرد، با نارضایتی مردم روبرو شد. همین قضیه در مورد حذف درایو های CD/DVD در Mac ها تکرا شد. اپل، پورت فایروایر 400 و 800 را هم از کامپیوترهای خود حذف کرده است. موضع اپل در تمام این تغییرات صحیح بوده است، و تمام شرکت ها دنباله رو اپل بوده اند. فلاپی، CD و فایروایر همگی از این عرصه خارج شدند. مک بوک جدید، تنها به پورت یو اس بی مدل C و جک هدفون مجهز شده است. با تمام این اوصاف، باید برای دیدن نتایج این تغییرات منتظر بمانیم.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته دلایل اپل برای حذف جک هدفون در آیفون ۷ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا