دو دستگاه جدید شیائومی در فضای مجازی خودنمایی کردند

دو دستگاه جدید شیائومی در فضای مجازی خودنمایی کردند

3 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

دو دستگاه جدید شیائومی در فضای مجازی خودنمایی کردند

شب گذشته دو دستگاه جدید از کمپانی شیائومی در فضای مجازی دیده شدند. این احتمال می رود که این دو گوشی از سری گوشی های ردمی شرکت شیائومی باشد.

همان طور که در تصویر پایین مشاهده می کنید، این دو ردیف شامل اطلاعات این دو گوشی لو رفته کمپانی شیائومی هستند. تاریخ مندرج در این جدول، ۲۹ ژوئن را نشان می دهد و به ترتیب دارای شماره مجوز ۲.۰۱۶.۰۲۰ و ۲.۰۱۶.۰۲۱ هستند. این اطلاعات برای اولین بار در وب سایت مرکز ملی صدور گواهینامه کیفیت چین مشاهده شدند.

همان طور که در تصویر پایین مشاهده می کنید، این دو ردیف شامل اطلاعات این دو گوشی لو رفته کمپانی شیائومی هستند. تاریخ مندرج در این جدول، 29 ژوئن را نشان می دهد و به ترتیب دارای شماره مجوز 2.016.020 و 2.016.021 هستند. این اطلاعات برای اولین بار در وب سایت مرکز ملی صدور گواهینامه کیفیت چین مشاهده شدند.

در حالی که محتویات این دو ردیف، اطلاعات به خصوصی از این دو گوشی جدید کمپانی شیائومی را نشان نمی دهند اما گزارشات حاکی از آن است که آن ها می توانند اطلاعات مربوط به دو گوشی جدید از سری گوشی های ردمی (Redmi) شیائومی باشند. البته برخی از گزارشات نیز ادعا می کنند که این اطلاعات می تواند نسخه ای جدید از می مکس (Mi Max) این کمپانی چینی باشد.

در صورت دستیابی به اطلاعات بیشتر، آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته دو دستگاه جدید شیائومی در فضای مجازی خودنمایی کردند اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا