رندرهای سامسونگ گلکسی جی ۲ ۲۰۱۶ منتشر شد

رندرهای سامسونگ گلکسی جی ۲ ۲۰۱۶ منتشر شد

5 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

رندرهای مدل 2016 گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 در فضای اینترنت به نمایش گذاشته شد.

رندرهای مدل ۲۰۱۶ گوشی سامسونگ گلکسی جی ۲ در فضای اینترنت به نمایش گذاشته شد.

این گوشی تا به حال از بنچمارک های مختلفی از جمله Geekbench و AnTuTu عبور کرده و شایعات زیادی در باره ی آن مخابره شده است، بنابراین به زودی باید منتظر خبر عرضه ی گلکسی جی ۲ باشیم.

گفته می شود که این گوشی از پایه ای ترین ویژگی ها از جمله نمایشگر ۷۲۰p، سیستم روی تراشه ی SC8830  یا SC9830، رم ۱.۵ یا ۲ گیگابایتی برخوردار خواهد بود، با اینحال قابلیت جدید نوتیفیکیشن تابش هوشمند با مدل ۲۰۱۶ گلکسی جی ۲ وارد بازار خواهد شد.

نام این قابلیت به خوبی گویای کاری است که انجام می دهد. قابلیت نوتیفیکیشن تابش هوشمند در واقع حلقه ای از جنس LED بوده که در اطراف دوربین اصلی دستگاه قرار گرفته است، عملکرد آن مشابه نوتیفیکیشن LED RGB بوده و با تابش رنگ های مختلف، کاربر را از نوتیفیکیشن ها، تماس ها، پیام ها و غیره با خبر می کند. احتمالا قابلیت های پنهان دیگری نیز تعبیه شده که از جمله ی آنها می توان به اندازه گیری ضربان قلب کاربر و ارائه اطلاعات آب و هوا اشاره کرد.

منابع این صنعت اعلام کرده اند که قابلیت های گلکسی جی ۲ در مرحله ی اول محدود خواهد بود. در صورتیکه قابلیت نوتیفیکیشن تابش هوشمند مورد استقبال قرار بگیرد، احتمالا به گوشی های پرچمدار سامسونگ نیز راه خواهد یافت. امیدواریم قابلیت نامبرده تا آن زمان از طراحی متفاوتی برخوردار شود چرا که حلقه ی بزرگی که مشاهده می کنید چندان جذاب نیست.

از دیگر ویژگی های گوشی سامسونگ گلکسی جی ۲ می توان به حافظه ی ۱۶ گیگابایتی، دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی اشاره کرد. انتظار می رود که این دستگاه تا پایان این هفته در هند رونمایی شود.

 قابلیت نوتیفیکیشن تابش هوشمند در واقع حلقه ای از جنس LED بوده که در اطراف دوربین اصلی دستگاه قرار گرفته است، عملکرد آن مشابه نوتیفیکیشن LED RGB بوده و با تابش رنگ های مختلف، کاربر را از نوتیفیکیشن ها، تماس ها، پیام ها و غیره با خبر می کند. گفته می شود که این گوشی از پایه ای ترین ویژگی ها از جمله نمایشگر 720p، سیستم روی تراشه ی SC8830  یا SC9830، رم 1.5 یا 2 گیگابایتی برخوردار خواهد بود، با اینحال قابلیت جدید نوتیفیکیشن تابش هوشمند با مدل 2016 گلکسی جی 2 وارد بازار خواهد شد.

.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته رندرهای سامسونگ گلکسی جی ۲ ۲۰۱۶ منتشر شد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا