ساخت و معرفی برند جدید گوشی هوشمند توسط شرکت گوگل

ساخت و معرفی برند جدید گوشی هوشمند توسط شرکت گوگل

27 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

شرکت گوگل برای راه اندازی گوشی هوشمند خود در سال جاری برنامه ریزی کرده است؛ البته این گوشی با برند نکسوس معرفی نخواهد شد.

شرکت گوگل برای راه اندازی گوشی هوشمند خود در سال جاری برنامه ریزی کرده است؛ البته این گوشی با برند نکسوس معرفی نخواهد شد.

بنا بر گزارشی که روز گذشته منتشر شد، به نظر می رسد که گوگل قصد دارد، تولید این گوشی جدید را خودش به عهده بگیرد و برخلاف گوشی های برند نکسوس عمل خواهد کرد؛ این دستگاه های اندرویدی توسط سایر تولید کنندگان محبوب این عرصه تولید می شوند.

لازم به ذکر است که گوگل مسئولیت تمام مراحل و فاکتورهای تولید این برند جدید گوشی را به عهده خواهد داشت، بنابراین آپدیت ها سریع تر از سایر گوشی های اندرویدی در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت؛ چرا که آپدیت های منتشر شده توسط گوگل به اجازه و تاییدیه ی تولید کننده نیاز ندارند.

به نظر می رسد که شرکت گوگل راه اپل را در پیش گرفته است. کمپانی اپل با تولید نرم افزار و سخت افزار گوشی های خود، شرایطی را فراهم می کند که آیفون ها عملکرد سریع تری داشته باشند و از عمر باتری بهتری بهره مند شوند. این عملکرد می تواند رضایتمندی و تجربه ی خوبی را که کاربر آیفون علیرغم محدودیت هایی که در مقایسه با گوشی های رده بالای اندرویدی دارد، توجیه کند. در حال حاضر،  سیستم عامل اندروید منبع باز گوگل، بیشترین کاربر را در سطح جهان دارد.

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل ماه گذشته اعلام کرده بود که شرکت گوگل تلاش خود را برای توسعه ی گوشی های هوشمند بیشتر خواهد کرد. گوگل در راستای این حرف، با مدیر سابق موتورولا موبیلیتی، ریک اوسترلو قرارداد بسته تا کنترل بخش سخت افزاری شرکت را به عهده بگیرد. اگرچه گوگل وظیفه ی طراحی این گوشی را به تنهایی به عهده گرفته است، با اینحال برای تولید و فروش آن به پشتیبانی برند نکسوس نیاز دارد. به گفته ی پیچای: “ما هنوز قصد داریم با تولید کنندگان دیگر همکاری کنیم.”

گفته می شود اولین گوشی هوشمند با برند جدید گوگل تا اواخر امسال معرفی خواهد شد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ساخت و معرفی برند جدید گوشی هوشمند توسط شرکت گوگل اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا