سامسونگ ۶۰ درصد از پنل های اولد آی فون را عرضه خواهد کرد

سامسونگ ۶۰ درصد از پنل های اولد آی فون را عرضه خواهد کرد

17 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

 پنل های اولد جدید از لحاظ وضوح رنگی، دقیق تر و از نظر قدرت، کارآمد تر از همه هستند و انتظار می رود که تا سال آینده به سطح بهره وری قدرت پنل ال سی دی دست یابد. بنابراین، اپل بالاخره به  بکار بستن صفحه نمایش های اولد برای برای آیفون های بعدی، روی آورده است.

پنل های اولد جدید از لحاظ وضوح رنگی، دقیق تر و از نظر قدرت، کارآمد تر از همه هستند و انتظار می رود که تا سال آینده به سطح بهره وری قدرت پنل ال سی دی دست یابد. بنابراین، اپل بالاخره به  بکار بستن صفحه نمایش های اولد برای برای آیفون های بعدی، روی آورده است.

در حال حاضر در مورد اینکه اپل حدود ۱۰۰ میلیون پنل اولد از سامسونگ سفارش داده است، چیزهای شنیده می شود. به گفته لی چونگ هون، رئیس و تحلیلگر ارشد تحقیقات UBI ، سامسونگ ۶۰ درصد از پنل های اولد را برای آی فون بعدی که انتظار می رود تا سال ۲۰۱۸ وارد بازار شود، ارائه خواهد داد. ال جی، رقیب کره ای این کمپانی، حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از تقاضا را بر عهده دارد و باقی پنل ها را ژاپن دیسپلی و فاکسکان تولید خواهند کرد.

مشابه گلکسی اس ۷ اج، اپل نیز ممکن است یک آیفون با صفحه نمایش اولد خمیده عرضه کند. به گفته لی، ۳۰ درصد از آیفون های ساخته شده در سال ۲۰۱۸ صفحه نمایش خمیده، خواهند داشت و انتظار می رود که در سال ۲۰۲۰.این تعداد به ۸۰ درصد برسد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: sammobile


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته سامسونگ ۶۰ درصد از پنل های اولد آی فون را عرضه خواهد کرد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا