صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون منتشر شد

صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون منتشر شد

13 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون منتشر شد، این صفحه کلید که Gboard نامیده شده است، قابلیت سرچ اموجی و گیف را به همراه دارد.

صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون منتشر شد، این صفحه کلید که Gboard نامیده شده است، قابلیت سرچ اموجی و گیف را به همراه دارد.
همه به صرافت افتاده اند که برای آیفون صفحه کلید بهتری بسازند. صفحه کلید Word Flow مایکروسافت که ماه گذشته عرضه شد، پیام دادن با یک دست را آسان تر، کرد. صفحه کلید Giphy نیز مسلما بهترین صفحه کلید گیف بود و در حال حاضر Gboard، صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون ، با قابلیت سرچ اموجی و گیف و همچنین نوار جستجوی گوگل در اختیار کاربران است.

Gboard فقط یک صفحه کلید جدید گوگل برای IOS نیست، بلکه پر از ویژگی های مختص گوگل، مانند قابلیت درون برنامه ای جستجو را به همراه دارد.

با لمس آیکون گوگل در Gboard نوار جستجوی گوگل، باز می شود. از این طریق، شما می توانید هر چیزی را جستجو کنید و فورا از طریق برنامه های پیام رسانی مانند واتس اپ، بدون نیاز به خارج شدن از برنامه، به اشتراک گذارید.
این صفحه کلید همچنین باعث می شود که آسان تر به جستجوی تصاویر گیف و از اموجی ها بپردازید. برای مقایسه در نظر بگیرید که با صفحه کلید پیش فرض آیفون، مجبورید که صفحه به صفحه تحت یک دسته بندی خاص، به دنبال پیدا کردن اموجی باشید ولی در اینجا می توانید به سادگی اموجی مورد نظر خود را تایپ کنید.
دیگر برنامه های پیام رسان مانند لاین، پشتیبانی بهتری از استیکرها و اموجی ها برای سنین مختلف دارند، اما صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون نیز گام خوبی در این راستا محسوب می شود.
Gboard همچنین از قابلیت سوئیپ_کشیدن دست روی کیبورد نیز پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید انگشت خود را از حرفی به حرف دیگر بکشید تا رشته ای از کلمات، سریعتر کنار هم قرار گیرند.

به نظر می رسد صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون به زودی جایگزین صفحه کلید پیش فرض iOS شود. شما می توانید آن را از اپ استور دانلود و تست کنید.

صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: mashable


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته صفحه کلید جدید گوگل برای آیفون منتشر شد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا