طرحی از آی فون ۷ و آی فون ۷ پلاس

طرحی از آی فون ۷ و آی فون ۷ پلاس

29 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اگر به دنبال شایعاتی که در مورد آی فون 7 و آی فون 7 پلاس وجود دارد، هستید، بنابراین ممکن است علاقه مند باشید تا برخی از طراحی های شماتیکی منتسب به این گوشی ها را نیز بررسی کنید.

اگر به دنبال شایعاتی که در مورد آی فون ۷ و آی فون ۷ پلاس وجود دارد، هستید، بنابراین ممکن است علاقه مند باشید تا برخی از طراحی های شماتیکی منتسب به این گوشی ها را نیز بررسی کنید.

در طرح هایی که از آی فون ۷ و آی فون ۷ پلاس به بیرون درز شده است، مشخص می شود که این گوشی های هوشمند پرچمدار اندکی ضخیم تر از آی فون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس موجود، هستند. به طور دقیق می توان گفت که این طرح ها نشان می دهند که آی فون ۷ و آی فون ۷ پلاس ، ۱ میلی متر ضخیم تر خواهند بود.

ضخامت اضافی، اگر چه شاید از نظر زیبایی شناسی با استراتژی اپل مغایرت داشته باشد ولی از طرفی ممکن است که به داشتن یک باتری بزرگتر، منجر شود، اگر چه این موضوع هنوز تایید نشده است. عرض و ارتفاع  آی فون ۷ و آیفون ۷ پلاس ، نشان می دهد که دقیقا همانند پیشینیان خود خواهد بود، اگرچه شایعه شده است که آیفون ۷ پلاس با دوربین دوگانه همراه است و آیفون ۷ تنها یک سنسور برای دوربین اصلی دارد.

همچنین به نظر می رسد که یک کانکتور هوشمند در پشت آی فون ۷ پلاس وجود دارد و جک هدفون ۳.۵ میلی متری نیز حذف شده است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته طرحی از آی فون ۷ و آی فون ۷ پلاس اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا