عرضه ی ماشین های تسلا باز هم به تعویق افتاد

عرضه ی ماشین های تسلا باز هم به تعویق افتاد

5 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

ماشین های تسلا در تاریخی که برای عرضه ی آنها مشخص شده بود، آماده نمی شوند.

ماشین های تسلا در تاریخی که برای عرضه ی آنها مشخص شده بود، آماده نمی شوند.

علیرغم افزایش تولیدات این کمپانی، تسلا موتورز طی چند ماه گذشته نتوانست به ضرب الاجلی که برای عرضه ی ماشین های خود تعیین کرده بود، دست یابد. این کمپانی اعلام کرد که در سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۶ توانست ۱۴۳۷۰ ماشین را تحویل دهد، این در حالیست که وعده ی تحویل ۱۷۰۰۰ واحد از ماشین های تسلا را داده بود.

تسلا موتورز مدعی شد که تولید ماشین های تسلا در سه ماهه ی دوم امسال، ۱۸۳۴۵ واحد بوده که این مقدار در مقایسه با سه ماهه ی نخست سال، ۲۰ درصد افزایش داشته است. تقریبا نیمی از این ماشین ها در یک ماه آخر تولید شده اند، چرا که موج جدیدی از افزایش تولید وارد کمپانی شده است. به گفته ی تسلا موتورز، این کمپانی توانست در هر هفته  از ماه آخر، ۲۰۰۰ واحد ماشین تولید کند.

این کمپانی به دنبال راهی است تا تولیدات خود را به شدت افزایش دهد، چرا که باید هر چه زودتر تولید تسلا مدل ۳ را آغاز کند. تسلا مدل ۳، اولین ماشین الکتریکی تسلا برای بازارهای عمده است که در اوایل امسال رونمایی شد. تولید تسلا مدل ۳ از سال ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد و انتظار می رود که تا اوایل ۲۰۱۸، روند تحویل آن آغاز شود.

انتظار می رود که این کمپانی توانایی تولید ۵۰۰۰۰ ماشین در نیمه ی دوم سال را داشته باشد، این بدان معناست که میزان تولید هفته ای باید به ۲۴۰۰ واحد افزایش یابد. لازم به ذکر است که روند افزایش تولید تنها به تسلا مدل ایکس و تسلا مدل اس مربوط می شود. تسلا موتورز برای رسیدن به هدف خود و تحویل به موقع تسلا مدل ۳، به برنامه ریزی دقیق تر و تقویت روند تولید نیاز دارد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته عرضه ی ماشین های تسلا باز هم به تعویق افتاد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا