فروش گوشی گلکسی اس ۷ به ۲۵ میلیون واحد می رسد

فروش گوشی گلکسی اس ۷ به ۲۵ میلیون واحد می رسد

14 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

فروش گوشی گلکسی اس ۷ به ۲۵ میلیون واحد می رسد

از همان ابتدا زمانی که تنها چند هفته از انتشار گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در سراسر جهان گذشته بود، کاملا مشخص بود که این دو گوشی هوشمند خیلی موفق تر از دو مدل قبلی اس ۶ و اس ۶ اج خواهند بود. سامسونگ تاکنون حدود ۱۰ میلیون واحد از مدل گلکسی اس ۷ را به فروش رسانده است. با وجود اینکه آمار فروش به طور کلی در سال جاری خوب نبوده ولی سامسونگ در این زمینه هیچ مشکلی نداشته است.

با توجه به دو گزارش مختلف از کره، فروش دو گوشی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج تا پایان این ماه به ۲۵ میلیون واحد خواهد رسید. با توجه به گزارش ها، ناظران صنعت کره ای بر این باورند که خانواده ی گلکسی اس ۷ به ۳ دلیل عمده موفق عمل کرده است این ۳ دلیل عبارتند از: بازاریابی تهاجمی، راه اندازی پیش از موعد و کیفیت فوق العاده در کنار قیمت معقول.

در حالیکه دو مدل گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در مقایسه با مدل های گلکسی اس ۶ تفاوت ظاهری چندانی ندارند اما آنها با قابلیت ها و بهبودهای قابل توجهی عرضه می شوند که از جمله ی آنها می توان به قابلیت ضد گرد و غبار و ضد آب، پشتیبانی از کارت میکرو اس دی و دوربین عقب سریعتر و پیشرفته تر اشاره کرد.

یک نشریه ی کره ای به نام پالس نیوز به این موضوع اشاره می کند که گلکسی اس ۷ اج نسبت به مدل معمولی گلکسی اس ۷ فروش بیشتری داشته است. از آنجایی که اس ۷ اج در مقایسه با مدل معمولی اس ۷ گرانتر است انتظار می رود که سامسونگ در فصل دوم سال حاشیه سود بالاتری داشته باشد.

پیش بینی ها حاکی از آن است که فروش گلکسی اس ۷ از نیمه ی دوم سال کاهش یابد. با این وجود سامسونگ برای انتشار گوشی هوشمند رده بالای گلکسی نوت ۶/نوت ۷ آماده می شود و احتمالا در ماه آگوست به بازار عرضه می شود. بنابراین انتظار می رود که این گوشی باز هم آمار فروش این شرکت را نجات دهد و در کل باید بگوییم که سال ۲۰۱۶ (حداقل از نظر فروش گوشی هوشمند) می تواند سال خوبی برای سامسونگ باشد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته فروش گوشی گلکسی اس ۷ به ۲۵ میلیون واحد می رسد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا