قابلیت تاچ آیدی در دکمه ی پاور مک بوک پرو ۲۰۱۶

قابلیت تاچ آیدی در دکمه ی پاور مک بوک پرو ۲۰۱۶

28 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

دکمه ی پاور لپ تاپ مک بوک پرو 2016 به قابلیت تاچ آیدی مجهز می شود.

دکمه ی پاور لپ تاپ مک بوک پرو ۲۰۱۶ به قابلیت تاچ آیدی مجهز می شود.

اگر به امنیت بیشتر لپ تاپ خود اهمیت می دهید، پس احتمالا لپ تاپ مک بوک پرو ۲۰۱۶ آرزوی شما را برآورده خواهد کرد. شایعات حاکی از آن هستند که مدل ۲۰۱۶ مک بوک پرو احتمالا از سنسور اثرانگشت تاچ آیدی برخوردار خواهد شد؛ به نظر می رسد که این قابلیت در دکمه ی پاور لپ تاپ تعبیه شود. بنابراین می توان نتیجه گرفت که شباهت زیادی به دکمه ی هوم مجهز به تاچ آیدی دستگاه های آیفون خواهد داشت.

ماه گذشته شنیدیم که سیستم عامل مک قابلیت پشتیبانی از تاچ آیدی و یا نوعی از تکنولوژی امنیتی بیومتریک را خواهد داشت. با اینحال، چیزی که تا به حال شاهد آن بوده ایم به پلت فرمی خلاصه می شود که کاربر نزدیک به خود را تشخیص داده و قفل دستگاه را باز می کند. این تکنولوژی از طریق اپل واچ تکمیل شد. با این ویژگی، قابلیت تاچ آیدی در لپ تاپ بیهوده جلوه می کند. قابلیت جدید باید از نظر کسانی که فقط از لپ تاپ مک استفاده می کنند و همچنین از کاربران اپل واچ و یا دستگاه های iOS نیستند نیز قانع کننده باشد.

در گذشته شاهد بوده ایم که کمپانی اپل با ثبت پتنت های مختلف، هدف خود را از تعبیه ی تاپ آیدی در لپ تاپ ها اعلام کرده بود. با تمام این اوصاف، مک بوک پرو. ۲۰۱۶ خود را برای یک نو نواری اساسی آماده می کند؛ چرا که به نظر می رسد علاه بر تاچ آیدی، از پنل لمسی اولد نیز برخوردار خواهد شد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته قابلیت تاچ آیدی در دکمه ی پاور مک بوک پرو ۲۰۱۶ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا