مرسدس بنز تا سال ۲۰۲۰، ۴ اتومبیل الکتریکی خواهد داشت

مرسدس بنز تا سال ۲۰۲۰، ۴ اتومبیل الکتریکی خواهد داشت

25 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

 مرسدس بنز قصد دارد تولید بخش اتومبیل الکتریکی خود را در آینده بیشتر کند. در واقع این خودرو ساز تا سال 2020 به گونه ای برنامه ریزی کرده است که 4 خودروی الکتریکی تولید کند.

مرسدس بنز قصد دارد تولید بخش اتومبیل الکتریکی خود را در آینده بیشتر کند. در واقع این خودرو ساز تا سال ۲۰۲۰ به گونه ای برنامه ریزی کرده است که ۴ خودروی الکتریکی تولید کند.

Autocar گزارش می دهد که مدیر بخش R & D، مرسدس بنز، توماس وبر، امید وارد است که مرسدس بنز تا سال ۲۰۲۰ چهار اتومبیل برقی جدید را به دامنه ی مدل های خود بیفزاید. به گفته ی Autocar این احتمال وجود دارد که برنامه ی مرسدس بنز این باشد که دو خودروی سواری سبک الکتریکی و دو suv وارد بازار نماید.

برنامه هاس مرسدس بنز برای این تعداد از تولیدات اتومبیل الکتریکی از زمانی ایجاد شد که آلمان قیمت معافیت خودرو های الکتریکی که زیر ۶۷۰۰۰ دلار به فروش می رسند را اعلام کرد.

Autocar با استناد به اینسایدرهایی که از نزدیک در حال کار بر روی پروژه های توسعه یافته در طیف مدل اتومبیل الکتریکی هستند، گزارش می دهد که این چهار اتومبیل کم و بیش شبیه به همتایان بنزینی خود خواهد بود، اما با چند آپشن بیشتر همراه هستند. تغییرات خاص برق بدنه ی بیرونی این چهار اتومبیل، آنها را از مدل های بنزینی متمایز می کند.

در مرحله ی فعلی، گفته شده است که مرسدس بنز موتور الکتریکی بین ۱۰۱ اسب بخار و ۵۳۶ اسب بخار ایجاد کرده است. در مقایسه، تسلا مدل S P90D دارای دو موتور است که روی هم ۷۶۲ اسب بخار انرژی دارند.

این نشانه ها حاکی از آن است که در آغاز دهه ی بعدی میلادی، طیف وسیعی از بهترین اتومبیل های برقی از هر کدام از تولیدکنندگان خودرو، وارد رقابتی تمام عیار خواهند شد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته مرسدس بنز تا سال ۲۰۲۰، ۴ اتومبیل الکتریکی خواهد داشت اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا