معرفی برنامه ای برای مدیریت وزن و مصرف غذای سالم

معرفی برنامه ای برای مدیریت وزن و مصرف غذای سالم

4 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

برای کسانی که به محرکی برای به مرتب ورزش کردن و استفاده از غذای سالم، نیاز  دارند، برنامه ی Pact در اپ استور و گوگل پلی، برای ایجاد انگیزه ی ورزش، مدیریت وزن و مصرف غذای سالم در دسترس قرار دارد.
برای کسانی که به محرکی برای به مرتب ورزش کردن و استفاده از غذای سالم، نیاز  دارند، برنامه ی Pact در اپ استور و گوگل پلی، برای ایجاد انگیزه ی ورزش، مدیریت وزن و مصرف غذای سالم در دسترس قرار دارد.

فرد برای مرتب ورزش کردن و زندگی سالم، باید پیمان ببندد تا به برنامه ی خود عمل کند، از طرفی نیاز به انگیزه ای برای پایبندی بر این تعهد دارد، با توجه به اینکه پول بیشترین محرک است، برنامه Pact از این محرک برای ایجاد “پیمان” استفاده می کند. کاربر در هفته باید به دفعات معینی، ورزش کند و مقدار مشخصی سبزیجات در همین هفت روز مصرف کند. در واقع سه بار در هفته، باید نام غذاهایی که در برنامه ی غذایی خود قرار داده است را وارد برنامه کند.
عملکرد این برنامه به این شکل است که مقداری پول از سوی کسانی که به تعهدات خود عمل نمی کنند به کسانی که مرتب به ورزش می روند و از غذاهای سالم استفاده می کنند، تعلق می گیرد.کاربر برای اثبات اینکه برای ورزش به باشگاه رفته است، می تواند از GPS استفاده کند و یا برای اینکه نشان دهد که غذای سالم را مصرف می کند، از وعده ی خود عکس بگیرد. اگر نتواند به پیمان خود پایبند بماند، باید مقدار پولی را که از قبل مشخص شده، بپردازد، این پول به کسانی که توانسه اند به صورت کامل بر تعهد خود عمل کنند، تعلق می گیرد.
با توجه به ادعای توسعه دهندگان Pact، تقریبا ۹۵ درصد از شرکت کنندگان در این برنامه به اهداف خود، رسیده اند. با استفاده از Pact و نکته ی انگیزشی آن که مربوط به پول است، می توان وزن خود را مدیریت کرد و زندگی سالمی را پیش گرفت.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته معرفی برنامه ای برای مدیریت وزن و مصرف غذای سالم اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا