نگاهی نزدیک به تلویزیون هوشمند SMART THING سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

نگاهی نزدیک به تلویزیون هوشمند SMART THING سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

6 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

نگاهی نزدیک به تلویزیون هوشمند SMART THING سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

همانطور که در خبر قبلی به آن اشاره کردیم، سامسونگ کنفرانس خود در نمایشگاه CES 2016 آغاز کرده و محصولات متنوع تکنولوژی خود را به نمایش می گذارد. در ادامه می خواهیم نگاهی به تلویزیون های هوشمند SUHD سامسونگ بیاندازیم.

تلویزیون های هوشمند SMART THING سامسونگ در سال ۲۰۱۶، قابلیت ادغام و انطباق با دستگاه های هوشمند شما را خواهند داشت. تلویزیون هوشمند سامسونگ به راحتی می تواند رویای خانه هوشمند را برای کاربران در آینده ای نه چندان دور، فراهم نماید.

تلویزیون هوشمند SMART THING سامسونگ می تواند تا ۲۰۰ دستگاه هوشمند در سرتاسر خانه شما را کنترل نماید. شما در ویدیویی که در لینک منبع می توانید آن را مشاهده کنید، خواهید دید که چگونه می توان با حالات مختلف، به تلویزیون فرمان کم و یا زیاد کردن نور صفحه نمایش آن را داد و یا حالت پخش ویدیو را در آن تغییر داد.

این تلویزیون هوشمند توانایی تشخیص و نمایش دوربین های همگام شده با آن را نیز دارد.

تلویزیون های هوشمند SMART THING سامسونگ در سال 2016، قابلیت ادغام و انطباق با دستگاه های هوشمند شما را خواهند داشت. تلویزیون هوشمند سامسونگ به راحتی می تواند رویای خانه هوشمند را برای کاربران در آینده ای نه چندان دور، فراهم نماید.

شما در ویدیویی که در لینک منبع می توانید آن را مشاهده کنید، خواهید دید که چگونه می توان با حالات مختلف، به تلویزیون فرمان کم و یا زیاد کردن نور صفحه نمایش آن را داد و یا حالت پخش ویدیو را در آن تغییر داد.

تلویزیون هوشمند SMART THING سامسونگ می تواند تا 200 دستگاه هوشمند در سرتاسر خانه شما را کنترل نماید.

نمایشی از دوربین جلو در تلویزیون هوشمند SMART THING سامسونگ. این تلویزیون هوشمند توانایی تشخیص و نمایش دوربین های همگام شده با آن را نیز دارد.

.

.

منبع: cnet


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته نگاهی نزدیک به تلویزیون هوشمند SMART THING سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا