هر دو مدل آی فون ۷ نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی خواهند داشت

هر دو مدل آی فون ۷ نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی خواهند داشت

1 ژوئن, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اگر گزارش های اخیر قابل بارو باشد، اپل احتمالا چند تغییر قابل توجه در گزینه های ذخیره سازی آی فون نسل بعدی به ارمغان خواهد آورد.

اگر گزارش های اخیر قابل بارو باشد، اپل احتمالا چند تغییر قابل توجه در گزینه های ذخیره سازی آی فون نسل بعدی به ارمغان خواهد آورد. در اوایل این ماه، مشخص شد که آی فون ۷ پلاس می تواند در حداکثر حافظه، در نسخه ی ۲۵۶ گیگاباتی نیز عرضه شود. ظاهرا، این مدل ۵.۵ اینچی دوربینی خواهد داشت که به طور قابل توجهی بهتر از همتای کوچکتر خود است و در نتیجه، فضای بیشتری در آن مورد نیاز خواهد بود تا تصاویر و فایل های ویدیوئی را که با حجم بیشتری ثبت می شوند، ذخیره کند، اما در حال حاضر، گزارش داده اند که هر دو مدل آی فون ۷ نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی خواهند داشت.

از آنجا که فضای ذخیره سازی گوشی اپل قابل ارتقا نیست، وجود نسخه ی ۲۵۶ گیگابایت به شدت مورد استقبال واقع می شود. حتی با سرویس های ذخیره سازی ابری، نمی توان فضای ذخیره سازی محلی را برای ایجاد سرعت و راحتی، به اندازه ی کافی، آزاد ساخت. نه تنها این مورد، بلکه دیگر لازم نیست هزینه ی ای برای ذخیره ی داده های خود در یک سرور در گوگل درایو، آیکلاد و فضاهای ابری این چنینی، صرف کنید.

با توجه به شرکت تحقیقاتی TrendForce، اپل در مورد تجهیزات و ویژگی های آیفون بعدی تصمیم خود را گرفته است. کاربرانی که نیاز دارند تا ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار داشته باشند، به آرزوی خود خواهند رسید و هر دو مدل آی فون ۷ را می توانند انتخاب کنند. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه قیمت گذاری این مدل چگونه خواهد بود، وجود ندارد، اما با توجه به ساختار قیمت گذاری فعلی و قبلی اپل، فرض بر این است که بین هر مدل و مدل بالاتر، ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار فاصله ی قیمتی وجود داشته باشد.

با وجود این نسخه از آیفون به احتمال خیلی زیاد دیگر نسخه ی ۱۶ گیگابایتی، مدل پایه آیفون نخواهد بود و بنا بر شایعات اخیر حالت پایه آیفون های بعدی ۳۲ گیگابیتی می شود.

در حال حاضر آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس در نسخه های ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت موجود هستند، این امکان وجود دارد که نسخه ی ۶۴ گیگابایتی نیز حذف شود و هر دو مدل آی فون ۷ در نسخه های ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه شوند.

گزارش شده است که آیفون ۷ پلاس، ۳ گیگابایت رم و یک دوربین با لنز دوگانه و آیفون ۷ ، ۲ گیگابایت رم و دوربین بهبود یافته دارد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته هر دو مدل آی فون ۷ نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی خواهند داشت اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا