وان پلاس ۳ در یک ایستگاه فضای واقعیت مجازی به نام The Loop رونمایی می شود

وان پلاس ۳ در یک ایستگاه فضای واقعیت مجازی به نام The Loop رونمایی می شود

23 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

وان پلاس ۳ در یک ایستگاه فضای واقعیت مجازی به نام The Loop رونمایی می شود

وان پلاس ۳ در یک ایستگاه فضای واقعیت مجازی به نام The Loop رونمایی می شود.

وان پلاس، برای معرفی وان پلاس ۳ به دنیای وی آر باز می گردد. این کمپانی قبلا این تکنولوژی را با هدست های رایگان مقوایی به همراه گوشی وان پلاس ۲ برای طرفداران واقعیت مجازی به کار گرفته بود و هم اکنون وان پلاس به دنبال ارسال هدست های رایگان برای گوشی های نسل چهارم خود است.

این کمپانی از وان پلاس ۳ در یک ایستگاه فضای مجازی به نام The Loop خبر می دهد. ۳۰ هزار از این ناظرهای رایگان توزیع می شود اما اینها از مقوا ساخته نمی شوند. وان پلاس در همکاری و مشارکتی با AntVR، برای ارائه ی تجربه ی بسیار بهبود یافته از وی آر از هدست های لوپ وی آر (Loop VR) رونمایی می کند.

اگر شما هم یکی از این ۳۰ هزار هدستی که قرار است با راه اندازی وان پلاس ۳ عرضه شود را می خواهید، یک مسئله ی جزئی وجود دارد. اینطور که به نظر می رسد هدست های لوپ وی آر (Loop VR) تنها در ایالات متحده و هند (از طریق آمازون)  در دسترس قرار می گیرند و اگر شما در یکی از این کشورها اقامت داشته باشید می توانید در میان افراد خوش شانسی که هدست های رایگان وی آر را دریافت می کنند باشید.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: androidcentral


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته وان پلاس ۳ در یک ایستگاه فضای واقعیت مجازی به نام The Loop رونمایی می شود اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا