ویندوز ۱۰ روی نزدیک به نیمی از سیستم های ویندوزی در حال اجراست

ویندوز ۱۰ روی نزدیک به نیمی از سیستم های ویندوزی در حال اجراست

6 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

ویندوز 10 روی نزدیک به نیمی از سیستم های ویندوزی در حال اجراستگزارش شده است که نزدیک به ۵۰ درصد از سیستم های ویندوزی به روز رسانی به آخرین نسخه ی ویندوز را انجام داده و  هم اکنون ویندوز ۱۰ را در حال اجرا دارند.

به نظر می رسد که تصمیم مایکروسافت برای رایگان ساختن ویندوز ۱۰(حداقل برای یکسال)، ایده ی خوبی بوده است، زیرا تطبیق پذیری کاربران با این نسخه از ویندوز، بسیار چشمگیر به نظر می رسد. ویندوز ۱۰ در سراسر جهان بازخورد خوبی داشته و در بازارهای خاص مانند بازار بازی نیز شاهد محصولات خوبی از آن بوده ایم.

بر اساس آخرین آمار، به نظر می رسد که ویندوز ۱۰ تقریبا بر روی نیمی از کامیپوتر های ویندوزی، در حال اجراست. البته میزان دقیق آن ۴۴.۴۶ درصد است. اخیراٌ در ماه فوریه، مشخص شد که کاربران ویندوز ۱۰ تقریبا ۳۰ درصد از کل کاربران ویندوزی را تشکیل می دهند. ولی در ماه گذشته این پلت فرم از ویندوز ۷ که مدت هاست محبوب ترین پلت فرم مایکروسافت است، پیشی گرفت.

همانطور که گفتیم، این احتمال وجود دارد که به دلیل تصمیم مایکروسافت مبنی بر رایگان ساخت ویندوز ۱۰، شاهد این میزان استفاده از نسخه ی جدید ویندوز هستیم. همچنین برای بسیاری از کاربرانی که برای بروز رسانی از ویندوز ۸ نیاز به پرداخت هزینه داشتند و همچنین با مشکلاتی مواجه بودند، مایکروسافت راه حل هایی ارائه داده است.

به روز رسانی رایگان ویندوز ۱۰ تا ۲۹ جولای معتبر خواهد بود. از این رو کسانی که تا کنون برای ارتقاء پلت فرم خود اقدام نکرده اند، نباید نگران باشند، ۲۳ روز دیگر تا پایان اعتبار ارتقاء رایگان ویندوز ۱۰، زمان باقی است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ویندوز ۱۰ روی نزدیک به نیمی از سیستم های ویندوزی در حال اجراست اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا