کاهش سرعت اسکرول صفحه در اندروید ۶ آزمایشی برای گوشی گلکسی اس ۶

کاهش سرعت اسکرول صفحه در اندروید ۶ آزمایشی برای گوشی گلکسی اس ۶

13 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کاهش سرعت اسکرول صفحه در اندروید 6 آزمایشی برای گوشی های گلکسی اس 6همان طوری که بسیاری از شما می دانید، سامسونگ چندی پیش نسخه ی آزمایشی اندروید ۶ مارشمالو را برای گوشی های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج را برای تعداد محدودی از این گوشی ها در کره ی جنوبی و آمریکا منتشر کرد.

بعد از این انتشار آزمایشی، جای تعجب نیست که اطلاعاتی راجع به خصوصیت های این آپدیت بر روی دنیای مجازی منتشر شود و مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد. یکی از این خصوصیت ها این است که به نظر سامسونگ قصد دارد تا در آپدیت آینده اش  سرعت پیمایش (اسکرول) صفحه ها را کاهش دهد. محدود کردن سرعت اسکرول کردن صفحه ها تکنیکی است که اپل سال ها در آیفون هایش از آن استفاده می کند. با کاهش سرعت رسیدن به عناصر جدید در یک صفحه، پردازنده زمان بیشتری برای انجام کارهای محسباتی مورد نیاز برای نمایش این عناصر دارد و این موضوع باعث می شود تا کارابران با وقفه ها و لگ های کمتری مواجه شود. این کاهش سرعت اسکرول کردن صفحه ها باعث می شود تا برای رسیدن به انهتای یک صفحه ی طولانی، انرژی بیشتری را توسط انگشتان خود صرف کنند.

از آنجا که این محدودیت (شاید ویژگی) در نسخه ی آزمایشی اندروید ۶ مارشمالو برای گوشی های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج استفاده شده است به احتمال زیاد در نسخه ی نهایی این اندروید وجود خواهد داشت.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا با محدودیت کاهش سرعت اسکرول کردن که باعث عملکرد آهسته تر و نرم تر گوشی شما می شود موافق هستید؟

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته کاهش سرعت اسکرول صفحه در اندروید ۶ آزمایشی برای گوشی گلکسی اس ۶ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا