کمربند هوشمند و دو C-Lab دیگر از سامسونگ

کمربند هوشمند و دو C-Lab دیگر از سامسونگ

1 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کمربند هوشمند و دو C-Lab دیگر از سامسونگ

سامسونگ قصد دارد ماه آینده سه محصول از آزمایشگاه خلاق خود (C-Lab) در نمایشگاه CES معرفی کند.

سامسونگ قصد دارد ماه آینده سه محصول از آزمایشگاه خلاق خود (C-Lab) در نمایشگاه CES معرفی کند.
این سه کانسپت شامل یک WELT هوشمند می شود، WELT هوشمند دستگاهی است که کمک می کند تا شما اندازه دور کمر، عادت غذا خوردن و تعداد قدم هایی که روزانه بر می دارید را ردیابی کنید. عملکرد WELT مانند یک کمربند است. کمربند هوشمند با نگه داشتن مدت زمان نشستن شما، می تواند میزان فعالیت و از دست دادن وزن را بررسی کند. داده های جمع آوری شده توسط این کمربند هوشمند به برنامه ای ویژه فرستاده می شود و به منظور برنامه های شخصی توسعه بهداشت و درمان و کنترل وزن، تجزیه و تحلیل می شود.
یک رینک نیز در نمایشگاه CES به نمایش در خواهد آمد. رینک یک کنترل کننده حرکت دست برای دستگاه های واقعیت مجازی است که ضربه محکم و ناگهانی برای کنترل بازی ها و یا واقعیت مجازی را به سادگی با حرکت دست ایجاد می کند. به گفته سامسونگ، “توانایی کنترل بازی یا محتوا به طور مستقیم، فقط با استفاده از دست فراهم می شود و مصرف کنندگان به سطح بسیار عمیق تری از غوطه وری واقعیت مجازی تلفن همراه دست می یابند.”
مورد دیگری که در این نمایشگاه توسط سامسونگ معرفی می شود، TipTalk است که امکان گوش دادن به دستگاه های هوشمند را به سادگی با لمس گوش با انگشت دست، فراهم می کند. به وسیله TipTalk هیچ هدست یا هندزفری مورد نیاز نیست. تماس واضح تر به نظر می رسد و اجازه می دهد که در یک محیط شلوغ و پر سر و صدا مکالمه داشته باشید. TipTalk شبیه یک بند ساعت است و می تواند به ساعت های هوشمند مانند سامسونگ گیر S2 اضافه شود. این محصول با گوشی های هوشمند سازگار می شود و ” قابلیت عملکرد تبدیل متن به گفتار (TTS) را فراهم می سازد.”
آزمایشگاه خلاق سامسونگ از سال ۲۰۱۲ تاسیس شده است، و از آن زمان توانسته ۷۰ پروژه را به اتمام برساند. ۴۰ پروژه توسط یکی دیگر از واحدهای دیگر کسب و کار سامی اجرا شده است که پتانسیل بالایی ندارد، TipTalk را می توان به عنوان یکی از آنها نام برد.

نمایشگاه CES از ۶ ام ژانویه آغاز می شود و تا ۹ ام ژانویه ادامه دارد.

یک کنترل کننده حرکت دست برای دستگاه های واقعیت مجازی است که ضربه محکم و ناگهانی برای کنترل بازی ها و یا واقعیت مجازی را به سادگی با حرکت دست ایجاد می کند.

TipTalk است که امکان گوش دادن به دستگاه های هوشمند را به سادگی با لمس گوش با انگشت دست، فراهم می کند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته کمربند هوشمند و دو C-Lab دیگر از سامسونگ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا