Maimang 5؛ یک گوشی هوشمند جدید از کمپانی هواوی

Maimang 5؛ یک گوشی هوشمند جدید از کمپانی هواوی

6 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

Maimang 5؛ یک گوشی هوشمند جدید از کمپانی هواوی

کمپانی تولیدکننده گوشی های هوشمند چینی، هواوی، اعلام کرد که هفته آینده قصد راه اندازی یک گوشی جدید را دارد. این گوشی که گفته می شود تاریخ رونمایی آن ۱۴ جولای (۲۴ تیر) خواهد بود، به نظر می رسد که نسخه کوچک تر شده ی گوشی میت ۸ این کمپانی که سال گذشته عرضه شده بود، باشد.

در تیزر تبلیغاتی این کمپانی برای گوشی Maimang 5، به جز ظاهر این دستگاه که در نگاه اول نظرها را به خود جلب می کند، شعاری نیز به چشم می خورد که ترجمه شده آن بدین صورت است: “از چیزی که جوان (جدید) است نترسید” و یا به عبارت دیگر و بهتر “از جوان بودن واهمه نداشته باشید”. این مضمون احتمالا حاکی از آن است که هواوی بازار هدف این گوشی را جوان ها قرار داده است.

در تیزر تبلیغاتی این کمپانی برای گوشی Maimang 5، به جز ظاهر این دستگاه که در نگاه اول نظرها را به خود جلب می کند، شعاری نیز به چشم می خورد که ترجمه شده آن بدین صورت است: "از چیزی که جوان (جدید) است نترسید" و یا به عبارت دیگر و بهتر "از جوان بودن واهمه نداشته باشید". این مضمون احتمالا حاکی از آن است که هواوی بازار هدف این گوشی را جوان ها قرار داده است.

اطلاعات دیگری در رابطه با این گوشی در دست نیست به جز آنکه احتمالا در دو نسخه عرضه خواهد شد. یکی از این دو نسخه از تراشه SD650 و دیگری از SD652 قدرت می گیرند که از جمله مشخصات اصلی آن ها می توان به بهره مندی از ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی اشاره کرد. دوربین اصلی گوشی Maimang 5 نیز ۱۶ مگاپیکسلی بوده و با بهره مندی از OIS (تثبیت کننده تصویر نوری) قابلیت ضبط ویدیوهایی با کیفیت ۴K دارد.

اطلاعات دیگری در رابطه با این گوشی در دست نیست به جز آنکه احتمالا در دو نسخه عرضه خواهد شد. یکی از این دو نسخه از تراشه SD650 و دیگری از SD652 قدرت می گیرند که از جمله مشخصات اصلی آن ها می توان به بهره مندی از 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی اشاره کرد. دوربین اصلی گوشی Maimang 5 نیز 16 مگاپیکسلی بوده و با بهره مندی از OIS (تثبیت کننده تصویر نوری) قابلیت ضبط ویدیوهایی با کیفیت 4K دارد.

گزارشات حاکی از آن است که گوشی Maimang 5 با برچسب قیمتی ۲۰۰۰ یوانی (۳۰۰ دلار) عرضه خواهد شد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته Maimang 5؛ یک گوشی هوشمند جدید از کمپانی هواوی اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا